حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه درمیان با احمد محبی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی دیدار کردند.
گفتگوی اختصاصی با حجت الاسلام علیرضا حسینی،امام جمعه درمیان:
حجت الاسلام علیرضا حسینی : وظیفه ی مهم آحاد مردم ، جدا کردن مسیر خود از آشوبگران و سوء استفاده کنندگان است چرا که حضور مردم در کف خیابان موجبات خوشحالی دشمنان را فراهم می کند.
گزارش تصویری 1/:
وحدت درمیان: مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی با حضور اقشار مختلف مردم در شهر اسدیه برگزار گردید.
امام جمعه درمیان:
خطیب جمعه درمیان با بیان اینکه اگر پشت رهبری باشیم در هر زمانی پیروزیم، یادآور شد: مسیر مسئولین نباید از خط اسلام ناب تغییر کند.
امام جمعه درمیان:
امام جمعه درمیان با گرامیداشت یاد و خاطر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: وی همواره چه قبل و چه بعد از انقلاب همیشه دوست و همراه امام راحل و مقام معظم رهبری بود.
امام جمعه درمیان:
امام جمعه درمیان گفت: کانون تفرقه و سیاست های استعماری در انگلیس است و نام گذاری هفته وحدت در ایران اسلامی در تضاد با سیاست های آنان بود لذا با ایجاد یکسری متدین نمایاها و مراجع جعلی جانمایی کردند تا به نتیجه دلخواه خود که همان تفرقه بین شیعه و سنی است، برسند.
صدا؛
سخنرانی امام جمعه درمیان حجت الاسلام علیرضا حسینی(ناجد) با موضوع همراهِ خوب را دانلود کنید.
امام جمعه درمیان در روز ذلت آمریکا:
امام جمعه درمیان با بیان اینکه آنچه که به ما عزت می دهد ایستادگی در مقابل استکبار است، گفت: امروز دشمن از جنگ نظامی نا امید شده است و به فساد فرهنگی و اقتصادی چشم امید بسته است.
امام جمعه درمیان:
امام جمعه درمیان با بیان اینکه تمامی مردم نسبت به انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر وظیفه دارند، افزود: فلسفه نزول دین احیای فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر است.
امام جمعه درمیان:
امام جمعه درمیان گفت: باید منابع موجود را برای مصرف آب شرب حفظ کنیم و اگر منابع آبی موجود حفظ شود، نیازی به واردات آب از خارج از کشور و دریای عمان و خزر نداریم.

صفحه‌ها

اشتراک در امام جمعه درمیان