وحدت درمیان گزارش می‌دهد
نهم دى را همین جوانها، همین نسل سوّم انقلاب به راه انداختند؛ آن حادثه‌ى عظیم را به‌وجود آوردند؛ آن سیلى محکم را به‌صورت کسانى نواختند که سعى‌شان این بود که مسیر حرکت اسلامى را با ایجاد فتنه منحرف بکنند؛ این کار را چه کسى کرد؟ جوان‌ها کردند، نسل سوّم انقلاب کردند.
۲۷ آذر ؛
امام خمینی "ره" ؛ امروز دانشگاه و حوزه از هر محلی بیشتر به اتحاد و یگانگی احتیاج دارند و یکی از ضروری ترین تشکل ها بسیج دانشجو و طلبه است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه رئیس‌جمهور:
مراقبت شود که طرف مقابل تعهدات خود را به‌طور کامل انجام دهد. اظهارات برخی از سیاستمداران امریکائی در این دو سه روز کاملاً موجب بدگمانی است.
امام خامنه ای در انتخابات گذشته همواره ۳راهبرد دشمن را برمى شمردند. بررسى ۱۳ سخنرانى انتخاباتى ایشان نشان مى‌دهد که از نظر معظم له، دشمنان ملت ایران تا پیش از این انتخابات، همواره ۳ راهکار مشخص و البته تکرارى براى انتخابات در جمهورى اسلامى داشته اند.
به مذاکره خوشبین نیستم ولی باذن‌الله از آن ضرری هم نمی‌کنیم/ در میان ملت‌ها آمریکا منفورترین قدرت‌هاست/ همه گزینه‌ها روی میز باشد؛ چه غلطی می‌خواهند بکنند؟
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای:
وحدت درمیان : رهبر معظم انقلاب تأکید فرمودند: مسئولان، به اظهارنظرها و اقدامات طرف مقابل، دقت و توجه لازم را داشته باشند. آنها از یک طرف لبخند می‌زنند و اظهار تمایل به مذاکره می‌کنند اما از طرف دیگر بلافاصله می‌گویند همه گزینه‌ها روی میز است. حالا مثلاً چه غلطی می‌خواهند بکنند، معلوم نیست.
بیانات در دیدار كارگران و فعالان بخش تولید كشور
اگر در يك كشورى نيروى انسانىِ كار نباشد، يا ضعيف باشد، يا غير ماهر باشد، يا فكر او و ذهن او دستخوش جريانات سياسى گوناگون باشد، آن كشور فلج خواهد شد.
بيانات پس از مراسم درختكارى‌
ان‌شاءاللّه كه كاشت درخت، چه در اين روز و اين ايام كه به نام درختكارى شناخته شده، و چه در بقيه‌ى ايامى كه ميشود درختكارى كرد، براى كشور مايه‌ى بركت و آبادانى باشد.
بیانات در بیت مرحوم آیت‌الله خوشوقت
تسلیت عرض می‌كنیم به آقازاده‌ها و خانواده و همه‌ی شماها و به همه‌ی اهل معنا و اهل معرفت و اهل سلوك درگذشت جناب آقای خوشوقت را. در واقع اگر كسی متأثر می‌شود، گریه می‌كند، ناراحت می‌شود.
امام خامنه ای(مدظله العالی)
زندگینامه امام خامنه ای(مدظله العالی)

صفحه‌ها

اشتراک در امام خامنه ای