به همت یک خیّر :
خير درمياني ۱۳۵ نسخه كتاب كودک به كتابخانه های عمومی شهرستان درميان اهدا کرد .
رئیس حراست دامپزشکی استان به‌اتفاق هیئت همراه از شبکه دامپزشکی درمیان بازدید کرد.
فرماندار درمیان :
فرماندار درمیان از جذب ۷۸ درصد تسهیلات اشتغال این شهرستان طی سال گذشته خبر داد و گفت: امسال تعهد ایجاد ۴۸۱ فرصت شغلی را داریم.
خراسان جنوبی/
بارندگی های رگباری اخیر در خراسان جنوبی، 50 میلیون مترمکعب سیلاب را روانه سازه های آبخیزداری استان کرد.
در پی وقوع سیل در شهرستان درمیان :
در پی وقوع سیل در شهرستان درمیان شبکه دامپزشکی جهت خدمت رسانی بلافاصله در این مناطق حضور یافت.
شبکه دامپزشکی شهرستان درمیان یک دوره کلاس آموزشی بهداشت شیر و فرآورده های لبنی برای جمعیت عشایری این شهرستان برگزار کرد.
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به سمت اقتصاد مقاومتی پیش برویم تا خودکفا شویم گفت: در منطقه سر آمریکایی‌ها بارها به سنگ خورده و با خروج آمریکا از برجام بی‌اعتمادی دنیا افزایش یافت.
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان؛
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان از اعزام ۵۰ مبلغ همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف این شهرستان خبر داد.
با تاکید بر وحدت و انسجام ملی؛
یکصد نفر از علمای برجسته اهل سنت کشور در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن قدردانی از مواضع حکیمانه و مقتدرانه معظم له در پی خروج آمریکا از برجام، بر حفظ اتحاد و انسجام ملی تاکید کردند.
در پی وقوع سیل در برخی از مناطق شهرستان درمیان :
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: در اثر بارش‌های شدید وسیلاب دو نفر در روستای گزند و اسکندر از توا بع شهرستان درمیان مفقود که یک نفرکه پسربچه پنج ساله بود فوت کرد و جست‌وجو‌ها برای یافتن فرد ۴۰ ساله دیگر ادامه دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در اسدیه