امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان با بیان اینکه اشرار مسلح دست‌نشانده غرب هستند، گفت: دشمنان به دنبال تضعیف قوای نظامی و بازرسی از سایت‌های نظامی هستند و نمی‌توانند اقتدار کشور را مشاهده کنند.
امام جمعه بخش قهستان:
امام جمعه قهستان: این اتحاد و انسجام، دشمن را در نفوذ و دست یافتن به این کشور حفظ کرده لذا همه ما موظف به حفظ این اتحاد و انسجام میباشیم.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان گفت: برجام به هیچ عنوان قابل مذاکره نخواهد بود و اگر پایبند این توافقنامه نباشد و به دنبال پاره کردن برجام باشند، پاسخشان را رهبری چندی قبل فرمودند که آن را آتش خواهیم زد.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان، گفت:دولت فعلی اصلا موفق نبوده است تنها موفقیت آن دربالابردن سقف اختلاس وجایگزین کردن رابطه بجای ضابطه بوده است والبته درتغیردادن فامیل های اطرافیان و وابستگان رئیس جمهور هم موفق بوده تا ارتباط اختلاسگران به راحتی کشف نشود.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان با بیان اینکه شهدا با خون خود ولایت نامه و پایبندی خود به آرمان های نظام و انقلاب را امضا کردند، گفت: برخی مسئولین با مظلوم نمایی قصد منحرف کردن افکار عمومی از عملکرد ضعیف خود را دارند.
امام جمعه قهستان:
خطیب نماز جمعه قهستان :چرا نباید در مسائل اقتصادی حرفی برای گفتن داشته باشیم این برای این است که دست مسئولین در جیب بیت المال فرو رفته است.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان گفت: باید نیازهای کشور را اولویت‌بندی کرده و بودجه کشور را در آنجا هزینه کنند بنابراین کشورمان نیاز به خرید هواپیما نداشته بلکه دولتمردان می‌توانستند با این بودجه چند کارخانه تعطیل را احیا کنند و خانواده‌هایی را که زندگیشان به سبب مسائل اقتصادی در شرف طلاق و فروپاشی است سامان بخشند.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان با بیان اینکه اتحاد و ولایت‌مداری ملت ایران در حماسه نهم دی توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد، گفت: مردم طومار فتنه گران را در هم پیچیدند.
امام جمعه قهستان پیرامون بازار داغ تغییرات در کابینه دولت یازدهم، گفت: آفتاب برجام آنقدر داغ است که بعضی از وزرا را میسوزاند بدون آنکه به سمت مردم بتابد و تاوانش را وزرایی که هیچ دفاعی از دولت ندارند می دهند.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان با تجلیل از زحمات خبرنگاران شهرستان در انعکاس اخبار و گزارشات این منطقه به رسانه‌ها گفت: یک خبرنگار صادق، باید به دور از جریانات سیاسی بدنبال انعکاس واقعیت‌ها باشد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکند.

صفحه‌ها

اشتراک در امام جمعه قهستان