امام جمعه اسدیه:
وحدت درمیان - امام جمعه اسدیه با بیان اینکه نظام بانکی یک معضل برای این انقلاب می باشد گفت : مردم به بانک ها بی اعتنایی کنند و از گذاشتن پولشان در درون بانک ها خودداری کنند.
خطیب جمعه اسدیه :
امام جمعه اسدیه گفت: دغدغه اصلی مسئولان جامعه با توجه به شرایط فعلی کشور حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد.
گزارش تصویری :
امروز جمعه ،مردم ولایتمدار قهستان علیه آشوب طلبان و فتنه گران قیام نموده و راهپیمائی کردند.
امام جمعه اسدیه خطاب به مسئولان گفت :
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه افزایش فرزندآوری و جمعیت منطبق با سبک زندگی اسلامی است گفت: باید زیرساخت های فرهنگی، اقتصادی و رفاهی برای افزایش جمعیت توسط مسئولان فراهم شود.
ماجرای یک خبر؛
تعدادی از نمازگزاران بواسطه صحبت های بخشدار بسیار ناراحت و عصبی شدند، این در حالی است که جوانان روستا پس از سخنرانی بخشدار با او روبه رو شدند و از عملکرد دولت در بحث اشتغال بسیار گله کردند.
امام جمعه موقت درمیان:
امام جمعه موقت درمیان گفت: حرکت ضد ارزشی تعدادی از نمایندگان در روز تحلیف باعث شرمندگی مردم به خصوص حوزه انتخابیه نمایندگانی که برای گرفتن عکس سلفی با خانم موگرینی سر از پا نمی شناختند ، باید مجلس با این نمایندگان که الف بای عزت ملت را بلد نیستند برخورد کند.
در خطبه های نماز جمعه اسدیه مطرح شد:
امام جمعه اسدیه،گفت: حقوق بشر آمریکایی یعنی مدال به سرنگون کننده هواپیمای مسافربری ایران دادن، افرادی که اذعان دارند رابطه با آمریکا تمام مشکلات کشور حل می کند آنان را ارجاع می دهیم به بیانات مقام معظم رهبری و امام راحل که باید در رابطه به دشمنی های آمریکا به ملت و مسئولان هشدار داده اند را مطالعه کنند.
امام جمعه قهستان:
خطیب نماز جمعه قهستان :چرا نباید در مسائل اقتصادی حرفی برای گفتن داشته باشیم این برای این است که دست مسئولین در جیب بیت المال فرو رفته است.
گزارش تصویری/
نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان درمیان به امام حجت الاسلام سید امین حسینی امام جمعه موقت این شهرستان در محل مسجد محمد رسول الله(ص) شهر اسدیه با حضور گسترده و پرشور سبزپوشان نیروی انتظامی برگزار شد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه حماسه نهم دی ماه متعق به گروه و جریان خاصی نیست، گفت: پیمان مردم با ولایت فقیه در 9 دی بیش از پیش محکم‎تر می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در نماز جمعه