در آخرین روز دهه فجر :
وحدت درمیان - همزمان با دهمین و آخرین روز از دهه فجر 20 طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار 35 میلیارد و 300 میلیون ریال در بخش قهستان شهرستان درمیان افتتاح شد.
رئیس اداره تبلیغات شهرستان درمیان :
وحدت درمیان - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان از اعلام مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در اسدیه خبر داد.
در هشتمین روز دهه مبارک فجر
وحدت درمیان - همزمان با هشتمین روز از دهه فجر ۱۳ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار ۴۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در بخش گزیک شهرستان درمیان افتتاح شد.
امام جمعه اهل سنت اسدیه:
وحدت درمیان - امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: اهل سنت همواره در همه صحنه های دفاع از انقلاب و نظام حضور دارند و در ۲۲ بهمن امسال نیز با حضور پرشور، ارادت خود را به اسلام و انقلاب و نفرت خود را نسبت به دشمنان به نمایش خواهند گذاشت.
فرمانده قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی خبر داد
فرمانده قرار گاه شهید ناصری خراسان جنوبی گفت: تیم پزشکی که حدود ۱۰۰ نفر خواهند بود دارای پزشکانی مجرب برای درمان بیماران روستاهای شهرستان درمیان در ۱۴ تخصص هستند که در شهرستان درمیان به صورت رایگان به بیماران خدمات خواهند داد.
مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی خبر داد :
مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی گفت: حوزه گردشگری نیاز به توجه بالایی دارد و در شهرستان درمیان از ابتدای سال ۲۶۰ میلیون تومان در این حوزه هزینه شده است.
مدیر حوزه های علمیه برادران درمیان خبر داد :
مدیر حوزه های علمیه برادران درمیان گفت: حوزه های علمیه این شهرستان از طریق آزمون ورودی برای سال تحصیلی 98-97 از میان برادران واجد شرایط به تحصیل در حوزه به صورت تمام وقت ثبت نام می کند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی خبر داد :
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: امسال از منابع اعتباری شهرستانی و ملی، اعتبار بخش کشاورزی شهرستان درمیان ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بوده است.
در پی سفر استاندار به شهرستان درمیان :
وحدت درمیان - همزمان با ششمین روز از دهه فجر، پروژه گازرسانی به ۲۸ روستای درمیان با حضور استاندار خراسان‌جنوبی و مسئولان استانی به بهره‌برداری رسید.
در پی سفر استاندار به شهرستان درمیان :
وحدت درمیان - در پی سفر استاندار به شهرستان درمیان نشست صميمي استاندار با علماء و انديشمندان در این شهرستان برگزار گرديد.

صفحه‌ها

اشتراک در انقلاب