آیین یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور قشرهای مختلف مردم و جمعی از مسئولان درمیان در محل مسجد جامع شهر قهستان برگزار شد.
نشریه اینترنتی/
نشریه اینترنتی ویژه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی منتشر شد.
در جمع خبرنگاران:
محسن و فاطمه هاشمی بعد از ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد احتمال رد صلاحیت شدنشان تاکید کردند: اگر رد صلاحیت شویم تمکین می کنیم.
هیچ کس نسبت به نقش ‌"هاشمی" در پیروزی "روحانی" تردید ندارد/ تورم در واقعیت پایین نیامده است
 محمد هاشمی گفت: طبق آنچه سخنگوی دولت گزارش می‌دهد، دولت مدعی این است که تورم نقطه به نقطه پایین آمده و کمتر شده است اما آنچه واقعیت میدان است، این موضوع را تایید نمی‌کند.
روحانی: امام راحل گفت هاشمی اغفال شده است / امید ما این است که رفسنجانی به ملت بپیوندد
اولین ضعف افرادی مثل هاشمی این است که جو زده می شود و طبق جو حرکت می کند. زمانی که جو حرکت مسلحانه بود، هاشمی هم جوگیر شده بود و حتی نظرات امام را نادیده می گرفت و از مجاهدین خلق دفاع می کرد.
بعد از نوه امام نوبت به هاشمي رسید!
یکی از اعضای کمیته برگزاری مراسم سالروز درگذشت آیت الله طاهری اصفهانی علت لغو سفر هاشمی رفسنجانی به استان اصفهان را عدم دعوت استاندار از وی عنوان کرد.
احتمال شکایت مجلس از هاشمی رفسنجانی،خاتمی و احمدی نژاد
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 خانه ملت درباره احتمال شکایت کمیسیون متبوعش از رؤسای جمهور پیشین به دلیل عدم تدوین اساسنامه شرکت ملی نفت، گفت: در زمان مجلس هشتم خانه ملت طی مصوبه‌ای این مسئله (تهیه اساسنامه شرکت ملی نفت) را ابلاغ کرده است.
دو شرط هاشمی برای رابطه با آمریكا/ هاله نور رفسنجانی
آقای هاشمی در سال های نه چندان دور، شرط و شروط ویژه ای برای برقراری رابطه با آمریكا داشت. "مثل دست كشیدن از حمایت اسرائیل یا آدم شدن".
نظر جنجالی هاشمی در رابطه با دولت گذشته!
استانداری که احساس می‌کند که شاید فردا نباشد و به طبع او فرمانداران، بخشداران و مدیران کل هم این شرایط را دارند، نمی توانند تصمیمات بلند مدت بگیرند . البته می دانم که دولت چه ملاحظاتی دارد، ولی در مدیریت ها علاوه بر اشکال سابق، یک اشکال جدی تر هم پیدا شده که همان مدیر احساس تداوم کار برای خود ندارد . چون نمی داند می‌ماند یا نه و به کارها دل نمی دهد، که خوب است تکلیفشان مشخص باشد

صفحه‌ها

اشتراک در هاشمی