برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
12 بهم 1392 - 18:02
کد مطلب: 6290
جشن انقلاب و زنگ انقلاب، گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور بخشدار،امام جمعه قهستان و جمعی از مسئولین ادارات  و مدیران آموزشگاه های بخش در آموزشگاه شهید حسن زاده شهر قهستان برگزار گردید. 
نواخته شدن زنگ انقلاب در قهستان
به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ، محمدرضا بیجاری بخشدار قهستان در ابتداي مراسم جشن انقلاب در آموزشگاه شهید حسن زاده شهر قهستان تصريح كرد انقلاب اسلامي ايران بر گرفته از نهضت عاشورا ودر جهت تحقق عدالت و احياي ارزشهاي اسلامي و با حركت شما مردم و رهبري امام خميني ( ره ) بزرگترين هديه اي بود كه با الطاف الهي و حماسه مردم به پيروزي رسيد و انشا ا... با تبعيت از فرامين مقام معظم رهبري حضرت آيت ا.. العظمي خامنه اي ( مدظله العالي ) راه خود را تا فرج حضرت وليعصر (عج ) ادامه خواهد داد .
 
وي در ادامه افزود دهه فجر اوج غرور و اقتدار ملت ايران است و لذا بايد با برگزاري مراسم و جشن اين پيروزي بزرگ را جشن گرفته و از هرطريق ( فيلم ، نمايش و .. ) اين حماسه ها را به نسل جوان منتقل نمائيم .
 
بیجاری در بخشي ديگر از سخنان خود با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از سه اصل مهم استکبار ستیزی،مردمی بودن و پیروی از دین اسلام می باشد اظهار داشت شما دانش آموزان با حضور خود در راهپيمايئ 22 بهمن بار ديگر با آرمانهاي امام راحل (ره ) و شهداي انقلاب تجديد ميثاق خواهيد كرد .
 
در ادامه حجت الاسلام خزاعی امام جمعه قهستان پیرامون انقلاب اسلامی،شخصیت امام خمینی (ره) و همچنین پیشرفتهای بدست آمده علمی توسط دانشمندان ایرانی مطالبی عنوان نمود.
 
شایان ذکر می باشد در حاشیه این مراسم ضمن به صدا در آمدن زنگ انقلاب از نمایشگاه دایر در آموزشگاه بازدید به عمل آمد.

نظر شما

آخرین عناوین