برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
بی‌اعتمادی دنیا نسبت به آمریکا با خروج ترامپ از برجام افزایش یافت
28 ارد 1397 - 12:27
کد مطلب: 21167
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به سمت اقتصاد مقاومتی پیش برویم تا خودکفا شویم گفت: در منطقه سر آمریکایی‌ها بارها به سنگ خورده و با خروج آمریکا از برجام بی‌اعتمادی دنیا افزایش یافت.

به گزارش وحدت درمیان ؛ حجت‌‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: مذاکرات برای اتمام حجت و استفاده از حداکثر دیپلماسی خوب است اما هرگز نباید به دشمن خوش بین بود و اعتماد کرد بلکه با نگاه بدبینانه باید با آنها قرارداد بست.

وی افزود: ترامپ در آمریکا تمام قوائد بین‌الملل را زیرپا گذاشته و مورد نقد جدی حتی در خود آمریکا قرار دارد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از نظر دیپلماسی باید از ظرفیت‌های موجود درست و دقیق استفاده کنیم گفت: همواره از سال‌های گذشته گفته‌ایم و اتفاق افتاد که نباید تخم مرغ‌های خود را در سبد برجام گذاشت.

عبادی افزود: باید به سمت اقتصاد مقاومتی مبتنی بر داخل پیش برویم تا در این تحریم‌ها حداقل آسیب را ببینیم و خودکفا باشیم.

وی با بیان اینکه غرب اگر در ملتی احساس ضعف کند تا همه چیز آن را نگیرد رها نمی‌کند اظهار داشت: آمریکا به صورتی با  برجام برخورد کرد که بی‌اعتمادی همه دنیا نسبت به آن افزایش پیدا کند و این به ضرر آمریکا خواهد بود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با بیان این‌که دنیا محل سریع تغییر و تحولات است اظهار کرد: آنقدر تغییر و تحولات سرعت پیدا کرده که برای هیچ کارشناسی قابل پیش‌بینی نیست و مطمئن باشید اوضاع به این صورت نخواهد ماند و تاکنون اکثر برنامه‌ریزی‌هایی که آمریکا انجام داده به تحقق نرسیده و نخواهد رسید.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در منطقه سر آمریکایی‌‌ها بسیار به سنگ خورده است، عنوان کرد: کارهایی که آمریکا بر سر غرور و تکبر در خاورمیانه انجام داده است به نفع ما تمام شده و اگر ما ایرانی‌ها نیز خواسته باشیم به دست‌آوردهای آن برسیم باید بسیار هزینه کنیم.

عبادی افزود: خود آنها به صدام حمله و آن‌ را ساقط کردند و نهایت در عراق یک حکومتی به وجود آمد که همسایه و دوست ایران است و جزو نقاطی است که می تواند توانمندی‌های ما را به شدت افزایش دهد.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها بر سر غرور خود اشتباهات فراوانی را داشته‌اند، گفت: آمریکایی‌ها از سرغرور میلیاردها هزینه کردند اما به نفع ما تمام شده است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ در کل دنیا اشتباهات بزرگی را مرتکب می‌شود، اظهار  کرد: چالش‌های فراوانی را در کوتاه مدت برای آمریکا مشاهده می‌کنم.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین