برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان؛
۵۰ مبلغ به نقاط مختلف شهرستان درمیان اعزام شدند
27 ارد 1397 - 16:28
کد مطلب: 21159
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان از اعزام ۵۰ مبلغ همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف این شهرستان خبر داد.

به گزارش وحدت درمیان ؛ حجت‌الاسلام محمدهادی نودهی در گفت و گو با خبرگزاری مهر بیان کرد: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ۵۰ مبلغ به نقاط مختلف شهرستان درمیان اعزام شدند.

وی با بیان اینکه بیشتر این مبلغین اعزامی از حوزه‌های علمیه قم و مشهد بودند، افزود: این افراد طی ایام ماه مبارک رمضان به برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی می‌پردازند.

حجت‌الاسلام نودهی اقامه سه وعده نماز جماعت، برگزاری حلقه‌های معرفتی، برپایی محافل تفسیر و قرائت قرآن، برپایی مجالس دعا و سخنرانی را از جمله برنامه‌های این روحانیون عنوان کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان بیان سیره عملی و فضایل حضرت علی (ع) و امام حسن مجتبی (ع)، تبیین جایگاه ولایت و نقش ولی‌فقیه در جامعه، تبیین فرهنگ مقاومت و احیای امر به معروف و نهی از منکر را از دیگر برنامه‌های این افراد دانست.

وی بیان کرد: ترویج سبک زندگی اسلامی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، پرداختن به اهمیت حجاب و عفاف  و برگزاری گفتمان‌های دینی از دیگر این مبلغین است.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین