برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
31 فرو 1397 - 22:58
کد مطلب: 21153
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان ضمن تبریک ایام مبارک ولادت امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) و همچنین روز پاسدار گفت : همه مؤمنین ، نیروهای انقلابی و کسانی که در جهت اهداف انقلاب اسلامی و حفظ این انقلاب تلاش می کنند پاسدار هستند.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان در نماز جمعه ضمن تبریک ایام مبارک ولادت امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع)  و همچنین روز پاسدار گفت : همه مؤمنین ، نیروهای انقلابی و کسانی که در جهت اهداف انقلاب اسلامی و حفظ این انقلاب تلاش می کنند پاسدار هستند.

سرگرد فاطمی نسب در ادامه گفت : آن کسانی که لباس سبز پاسداری که میراث شهدا است را به تن دارند در قالب مأمئریت ویژه و خاصی که برایشان مشخص شده پاسداری میکنند.

فاطمی نسب با اشاره به اینکه امسال ایام ولادت امام حسین (ع) و حضرت ابالفضل (ع) مصادف شده با تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : سپاه پاسداران از خلاقیت و ابتکار ، تدبیر حکیمانه و درایت عالمانه امام راحل و عظیم الشأن بود که نهادی را برای پاسداری از آرمان های این انقلاب و همچنین دفاع از دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی تأسیس نمود.

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در فراز و نشیب هایی که در این چهل سال انقلاب اسلامی با آن مواجه شد خوش درخشید گفت : امروز سپاه در نیروی هوا و فضا ،نیروی دریایی ، نیروی قدس و همچنین سازمان بسیج مستضعفین مشغول خدمت به این نظام و انقلاب بوده و هر کدام از این چهار دسته وظیفه خاص خود را انجام می دهد.

سرگرد فاطمی نسب ضمن اشاره به زحمات و فداکاری نیروی زمینی سپاه که در قرارگاه شهید ناصری در این شهرستان مشغول به خدمت هستند گفت : به لطف خدا امروز مرزهای خراسان جنوبی و شهرستان مرزی درمیان با خدمت خالصانه مرزبانان و نیروی زمینی سپاه در قرارگاه شهید ناصری در امنیت است.

وی ضمن تأکید بر پاسداری و حفاظت از آثار و ارزش های این انقلاب گفت : حفاظت از دستاوردها و پاسداری از ارزش های این انقلاب جز با شناخت کامل انقلاب ،دستاورد ها ، ارزش ها و آرمان های این انقلاب امکان پذیر نخواهد بود.

فاطمی نسب ضمن تأسف برای کسانی که در داخل بر ایجاد و تشدید دو قطبی های سپاه و دولت و یا سپاه و ارتش سعی دارند گفت : همانگونه که شهید صیاد شیرازی از شعار ارتشی و سپاهی دو لشکر الهی ناراحت شد و فرمود ارتشی و سپاهی یک لشکر الهی ، همه نیروهای نظامی و مسلح یکی هستند.

وی افزود : باید در برابر کسانی که می خواهند نیروهای نظامی و مسلح را تخریب کنند بایستیم و مراقب این گونه افراد باشیم.

سرگرد فاطمی نسب گفت : در زمینه سازندگی و اقتصاد مقاومتی به پروژه های محرومیت زدایی ، احیای قنوات ، تقویت گروه های جهادی ، آموزش های مختلف در زمینه کشاورزی ، صندوق های قرض الحسنه و نمایشگاه های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد.

در زمینه فرهنگی به یادواره های شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ، اردوهای راهیان نور ، نشست های فرهنگی ، مقابله با معضلات اجتماعی و احیای امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد.

سرگرد فاطمی همچنین در زمینه نظامی به رزمایش ها ، تمرینات تاکتیکی مختلف ، گردان های بیت المقدس ، راه اندازی و تقویت گشت های محله محور در طول مدت تشکیل این گونه گشت ها اشاره کرد و گفت : الحمدلله در زمینه گشت های محله محور شاهد نتایج مثبت و تأثیرگذاری هستیم.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین