برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
14 فرو 1397 - 18:28
کد مطلب: 21143
فرماندار درمیان گفت: ۳۰ هزار و ۱۹۸ مسافر نوروزی نوروز امسال در مراکز اقامتی شهرستان از جمله مدارس، اقامتگاه های بین راهی، سایت های گردشگری و کمپ های اسکان موقت اسکان یافتند.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ محمد بشیری زاده روز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: ۳۰ هزار  و ۱۹۸ مسافر نوروزی نوروز امسال در مراکز اقامتی شهرستان از جمله مدارس، اقامتگاه های بین راهی، سایت های گردشگری و کمپ های اسکان موقت اسکان یافتند.

وی  افزود: همچنین در این مدت 48 هزار و 350 بازدید از جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان درمیان انجام شد.

وی بیان کرد: بیشترین بازدید گردشگران از قلعه و بافت تاریخی روستای فورگ، آسبادها و قلعه تاریخی طبس مسینا، آرامگاه سلطان ابراهیم رضا، چنار دوشنگان و روستای های هدف گردشگری باغستان، خوان و مسک بوده است.

وی گفت: بازدید نظارتی توسط ستاد خدمات سفر شهرستان درمیان از مراکز اقامتی، پذیرایی و خدماتی به صورت مستمر انجام شده است.

فرماندار درمیان اضافه کرد: منطقه حفاظت شده درمیان به عنوان پناهگاه قوچ اوریال یکی از جاذبه های گردشگری شهرستان است که گردشگران می توانند بعد از تعطیلات نوروزی و در فصل بهار نیز از این منطقه دیدن کنند.

وی گفت: سه بازارچه عرضه و فروش صنایع دستی و سوغات محلی در شهرستان برپا شده که 30 میلیون ریال صنایع دستی در این بازارچه ها به فروش رسیده و مسافران نوروزی از این بازارچه ها استقبال خوبی داشته اند.

بشیری زاده افزود: تعطیلات نوروزی امسال شهرستان درمیان در نمایشگاه نوروزگاه مشهد نیز حضور داشت که از غرفه های شهرستان استقبال خوبی شد و تولیدکنندگان درمیان از حضور در این نمایشگاه رضایت دارند.

نمایشگاه نوروزگاه ایران پنجم تا یازدهم فروردین امسال در محل نمایشگاه بین المللی خراسان رضوی در مشهد مقدس برپا شد.

۳۰۰ اثر تاریخی در شهرستان درمیان شناسایی شده که از این تعداد 83 اثر در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین