برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
27 اسف 1396 - 11:18
کد مطلب: 21122
مسئول بسیج سازندگی درمیان گفت: امسال ۲۸۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی با کارمزد کم در این شهرستان پرداخت شد.

کاظم حسینی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار وحدت درمیان مسئول بسیج سازندگی درمیان گفت: امسال ۲۸۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی با کارمزد کم در این شهرستان پرداخت شد.

وی افزود: این تسهیلات با کارمزد 10 درصد برای رونق اقتصادی در روستاها به بسیجیان و افراد عادی در قالب راه اندازی واحدهای پرورش قارچ، زنبور عسل، بوقلمون، فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی، ایجاد بارگاه زرشک خشک کنی، صنایع دستی و پرورش دام های سبک و سنگین پرداخت شد.

وی گفت: با توجه به اینکه شهرستان درمیان دومین تولید کننده زرشک استان خراسان جنوبی است، این تسهیلات با اولویت ایجاد کارگاه‌های بسته بندی و فرآوری این محصول پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: همچنین بسیج سازندگی دوره‌های مختلف آموزشی برای دریافت‌کنندگان تسهیلات برگزار می کند تا افراد کارآفرین بتوانند با به ‌کارگیری آموزش‌ها برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی کوچک و زودبازده به نتایج مناسب و مطلوبی دست یابند.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان درمیان گفت: برای جلوگیری از هدررفت منابع و بررسی مشکلات به طور پیوسته بر روند ایجاد کارگاه های کمک اشتغال اقتصاد مقاومتی توسط کارشناسان بسیج سازندگی نظارت می شود.

وی بیان کرد: همچنن بسیج سازندگی در راستای حمایت از تولیدکنندگان در زمینه فروش و بازاریابی محصولات اقتصاد مقاومتی با راه اندازی نمایشگاه های اقتصاد مقاومتی و معرفی تولید کنندگان برای حضور در نمایشگاه های اقتصاد مقاومتی کشوری و منطقه ای با آنان همکاری می کند.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین