برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
23 اسف 1396 - 11:18
کد مطلب: 21110
امام جمعه قهستان گفت:آیت الله رئیسی یک مدیر توانمند در طراز انقلاب اسلامی ایران است و در هر کجا کاری از دستشان بر آمده است، برای مردم انجام داده‌اند.

به گزارش وحدت درمیان به نقل از خاورستان ؛ اسفندماه 1394 بود که امام خامنه‌ای، در حکمی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی را به عنوان تولیت آستان قدس رضوی منصوب کردند. آیت‌الله رئیسی پیش از آن، مسئولیت‌هایی ازجمله دادستان کل کشور و معاون اول قوه قضائیه را عهده‌دار بود. همچنین وی نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری است.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین مصیب خزایی امام جمعه قهستان در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: از مقام معظم رهبری برای انتخاب شایسته آیت‌الله رئیسی به عنوان تولیت آستان قدس رضوی کمال تشکر را داریم.

 

وی افزود: نگاه آیت‌الله رئیسی بسیار باز، اسلامی و اخلاقی است و از زمانی‌که این بزرگوار مسئولیت تولیت آستان قدس رضوی را بر عهده گرفته‌اند، بسیاری از مشکلات استان‌هایی غیر از سه خراسان نیز برطرف شده است.

 

امام جمعه قهستان بیان کرد: آیت‌الله رئیسی در تولیت آستان قدس رضوی اقدامات بسیار زیادی را انجام داده‌اند؛ ازجمله اقداماتی که ایشان در دستور کار خود قرار داده‌اند، بحث زائرسراها در شهر مشهد و زائرسراهای بین راهی است که حتی زائرانی که از هند و پاکستان می‌خواهند به کربلا بروند و از ایران عبور می‌کنند، نقاط مختلفی را برای زائرسرا و اسکان آن‌ها در نظر گرفته‌اند که در بین راه استراحت داشته باشند.

 

خزایی عنوان کرد: از دیگر اقدامات آیت‌الله رئیسی به عنوان تولیت آستان قدس رضوی، راه‌اندازی زائرسراهایی برای اسکان زائران در مشهد است که بسیاری از زائران از این وضعیت اعلام رضایت کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: کمک به محرومان و توزیع سبدهای غذایی که توسط آستان قدس رضوی در مناطق محروم و مرزی توزیع می‌شود، کار پسندیده‌ای است و بسیاری از خانواده‌ها را در ایام عید شاد کرده و مردم راضی هستند.

 

امام جمعه قهستان گفت: از طرفی دیگر در بحث زائراولی، اقداماتی را انجام داده‌اند که کار خوبی بوده است و در بخش قهستانِ شهرستان درمیان بیش از یک‌هزار نفر که تاکنون به زیارت امام رضا علیه‌السلام مشرف نشده بودند، با این طرح به مشهد مشرف شده و در مشهد نیز بهترین خدمات را به زائران ارائه می‌دهند.

 

خزایی اظهار کرد: از دیگر اقدامات انجام شده توسط تولیت آستان قدس رضوی در مناطق مرزی بحث عمرانی، محرومیت‌زدایی و آبرسانی است که در این راستا در خراسان جنوبی و شهرستان درمیان نیز اقدامات خوبی انجام شده و این کارها باعث اشتغال‌زایی نیز شده است.

 

وی تصریح کرد: اگر چه تولیت آستان قدس رضوی نهاد دولتی نیست اما در واقع کار یک دولت را انجام می‌دهد البته در بعد کوچک‌تر اما با دید وسیع‌تر و امیدواریم که این خدمات ادامه داشته باشد ضمن این‌که خدمات و اقدامات آیت‌الله رئیسی فراموش نشدنی است و در تاریخ ماندگار خواهد شد و آیندگان نسبت به این مسئله این قضاوت را خواهند داشت که آیت‌الله رئیسی در هر کجا کاری از دستشان بر آمده است، برای مردم انجام داده‌اند.

 

امام جمعه قهستان گفت: از زمانی‌که آیت‌الله رئیسی مسئولیت تولیت آستان قدس رضوی را بر عهده گرفته‌اند، نگاه مردم نسبت به آستان قدس رضوی عوض شده و مردم با دید زیارتی و خدمت به زائران به آستان قدس رضوی نگاه می‌کنند.

 

خزایی عنوان کرد: آیت‌الله رئیسی در تمام زمینه‌ها فعالیت‌های بسیار خوبی را انجام داده‌اند و اخلاق، تواضع، سرکشی از محرومان و رسیدگی به آن‌ها از شاخصه‌ها و ویژگی‌های آیت‌الله رئیسی است که زبان زد خاص و عام است.

وی تأکید کرد: آیت‌الله رئیسی یک مدیر توانمند در طراز انقلاب اسلامی ایران است.

انتهای پیام/

 

نظر شما

آخرین عناوین