برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
سردار رجب زاده فرمانده قرارگاه شهید ناصری در دیدار با امام جمعه شهرستان درمیان گفت :
باید اهداف دشمن را شناسایی کرده و برای مقابله با آن آماده باشیم
21 اسف 1396 - 21:29
کد مطلب: 21104
سردار رجب زاده فرمانده قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی در دیدار با امام جمعه شهرستان درمیان گفت : باید اهداف دشمن را قبل از وقوع اتفاقات و حوادث شناسایی کرد و در جهت خنثی کردن آن تلاش کرد.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان؛ صبح روز دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۶ سردار رجب زاده فرمانده قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی با امام جمعه شهرستان درمیان دیدارکرد.

دراین دیدار که با حضورشهردار اسدیه و جمعی از مسئولین شهرستان صورت گرفت ، فرمانده قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی بااشاره به نگاه رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران به گردان امام حسین گفت : می توان به پاسداری در مجلس اشاره کردکه برای انجام پست خودباکمال رشادت به شهادت رسید و نگذاشت دشمن وارد صحن مجلس شود که اگر وارد می شد خدا میدانست چه می شد.

وی با بیان سخن رهبر مبنی بر اینکه خراسان جنوبی از خراسان رضوی و خراسان رضوی از شمال شرق مهم تر است گفت : الحمدالله در سال جاری اقدامات خوبی صورت گرفته اما با این حال رهبر عزیزمان همچنان ابراز نگرانی کرده و تلاش بیشتری را مطالبه می کنند.

وی افزود:باید اهداف دشمن را قبل از وقوع اتفاقات و حوادث شناسایی کرد و در جهت خنثی کردن آن تلاش کرد.

سردار رجب زاده با اشاره به فعالیت های سپاه در حوزه های معیشتی ، آب و سلامت گفت : اهداف ما در حوزه آب باید به سمت استفاده درست و بهینه از آب پیش رود.

وی ادامه داد : در بیمارستان ثابت تخصصی که در بهمن ماه برپا شد بیماران زیادی معاینه و درمان شدند و حدود ۵۰۰ عمل جراحی به خوبی انجام گرفت.

سردار رجب زاده در پایان با اعطای تقدیرنامه و هدیه از زحمات وتلاش های امام جمعه شهرستان درمیان حجت الاسلام علیرضا حسینی تقدیر و تشکر کرد و گفت : حجت الاسلام حسینی با تلاش و خدمت به مردم این شهرستان توانسته است بین اهالی سنت و شیعه الفت و وحدت برقرار کند که با سنگ اندازی دشمنان کاربسیار دشواری است.

وی افزود : در این زمان بیشترین تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه بین سنی و شیعه است و همانطور که مبرهن است حجت الاسلام حسینی در ایجاد وحدت و همدلی تلاش های بسیار زیادی کرده است که بحمدلله امروز در این شهرستان بین شیعه و سنی تفرقه ، دلخوری و جدایی دیده نمی شود.

نظر شما

آخرین عناوین