برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
19 اسف 1396 - 16:18
کد مطلب: 21103
در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درمیان "حاجی قدیر قیاسی" تکریم و "محمد فاضلی"معارفه شد.

به گزارش خبرنگار وحد ت درمیان ؛ سرپرست جدید اداره فرهنگ و  ارشاد اسلامی شهرستان درمیان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی و فرماندار درمیان در محل فرمانداری این شهرستان معارفه شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی در این مراسم با اشاره به اهمیت توجه به حوزه فرهنگ  و هنر اسلامی بیان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل ماموریت‌هایی که دارد بسیار جایگاه حساسی است و به نوعی دارای چندین وجه مختلف است.

احمد محبی افزود: شورای فرهنگ عمومی یک ظرفیت بی‌بدیل  است که باعث رصد برنامه‌های مختلف می‌شود و مصوبه‌های آن نیز اجرایی است  و خوشبختانه نماینده ولی فقیه با حساسیت جلسات و مصوبات را رصد می‌کنند.

وی با اشاره به شرایط خاص شهرستان درمیان و ترکیب جمعیتی آن گفت: برگزاری فعالیت‌های فرهنگی و هنری در این شهرستان نسبت به دیگر شهرستان‌های استان حساسیت بیشتری دارد پس می‌طلبد با دقت و نظر بیشتری در دستور کار قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی به ظرفیت‌های خوب این شهرستان به دلیل مرزی بودن اشاره کرد و افزود: هنرمندان این شهرستان شخصیت‌های برجسته‌ای هستند که باید به آنان بها داده شود.

گفتنی است؛ در این مراسم از زحمات "حاجی قدیر قیاسی" رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درمیان تقدیر و "محمد فاضلی" به عنوان مسؤول جدید این اداره معرفی شد.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین