برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان درمیان خبر داد :
کمک خیرین به نیازمندان شهرستان درمیان بیش از 13 میلیارد ریال
16 اسف 1396 - 17:18
کد مطلب: 21100
وحدت درمیان - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) درمیان گفت: مردم و خیرین از ابتدای امسال تاکنون 13 میلیارد و 900 میلیون ریال از سرفصل های مختلف به نیازمندان شهرستان کمک کردند.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) درمیان روز چهارشنبه در آیین نواختن زنگ نیکوکاری در مدرسه پروین اعتصامی شهر اسدیه گفت: مردم و خیرین از ابتدای امسال تاکنون 13 میلیارد و 900 میلیون ریال از سرفصل های مختلف به نیازمندان شهرستان کمک کردند.

احمد بصیری پور  افزود: این کمک ها در قالب صدقات، زکات، کمک به ایتام و کمک های نقدی و غیر نقدی بوده است.

وی با بیان اینکه هر سال در آستانه سال نو جشن نیکوکاری با هدف حمایت از افراد نیازمند و مددجویان زیرپوشش برگزار می شود گفت: این جشن امسال با شعار «جوانه لبخند می کاریم» از امروز به مدت سه روز در شهرستان آغاز شد.

وی عنوان کرد: در مجموع 70 پایگاه برای جمع آوری کمک های مردمی در شهرستان درمیان برپا شد که از این تعداد 50 پایگاه در مدارس و بقیه در معابر عمومی، مساجد و مصلای های نمازجمعه برپا می شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان درمیان گفت: 84 نیروی انسانی از مجموعه کمیته امداد، بسیجیان و آموزش و پرورش در برگزاری این جشن همکاری دارند.

وی یادآور شد: سال گذشته مردم شهرستان یک میلیارد و 178 میلیون ریال در جشن نیکوکاری به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

بصیری پور گفت: کمیته امداد در راستای فرمان امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی از آغاز تاکنون تمام همت خود را برای کمک به نیازمندان بکار گرفته و امروز دانش‌ آموزان انفاق نشاط، شادی و امیدواری را با برگزاری جشن نیکوکاری در مدارس به نمایش گذاشتند که این جشن از این بابت ارزشمند است.

وی اظهار کرد: همچنین طی هفته آینده 80 نفر از مددجویان زن کمیته امداد شهرستان درمیان به مدت پنج روز به اردوی مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

شمار مددجویان زیر پوشش کمیته امداد درمیان 12 هزار و 742 نفر است و 23 درصد جمعیت 57 هزار نفری این شهرستان از خدمات کمیته امداد بهره مند می شوند.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین