برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
16 اسف 1396 - 12:01
کد مطلب: 21097
وحدت درمیان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : به‌نظر من اگر بررسی اموال مسئولین به‌صورت دقیق انجام شود علاوه بر برگشت اموال نامشروع به بیت المال و مجازات متخلفان باعث خوش بینی مردم به مسئولین نیز می‌شود.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به‌نظرم این طرح خیلی خوب است و اگر افرادی که مسئولیت دارند یا ندارند مال نامشروعی را کسب کرده‌اند باید به بیت المال بازگردد.

احمد مشیریان در ادامه گفت : به نظر من اگر بررسی اموال مسئولین به‌صورت دقیق انجام شود, هم اموال نامشروع به بیت المال بازمی‌گردد و هم آن دسته از افرادی که تخلف کرده‌اند مجازات می‌شوند و علاوه بر آن مردم به مسئولین خوش بین می‌شوند.

وی افزود : طبق طرح 2فوریتی «اعاده اموال نامشروع مسئولین» که توسط جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تدوین شده، در صورت تصویب، هیئتی متشکل از نهادهای نظارتی، امنیتی و قضایی وظیفه بررسی اموال مسئولین در دهه‌های گذشته را در دستور کار خود قرار دهند و پس از بررسی‌ها درصورت حصول اطمینان از نامشروع بودن این اموال، آنها را به بیت المال بازگرداند.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین