برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
15 اسف 1396 - 10:18
کد مطلب: 21083
وحدت درمیان - سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان درمیان گفت : طرح تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی بر مراکز تولید و عرضه فرآورده های خام دامی ویژه عید نوروز در حال انجام می باشد.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان درمیان در گفتگو با وحدت درمیان گفت : طرح تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی بر مراکز تولید و عرضه فرآورده های خام دامی ویژه عید نوروز در حال انجام می باشد.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان درمیان با بیان این موضوع هدف از  اجرای این طرح را ارتقای بهداشت و امنیت غذایی شهروندان عنوان کرد و افزود: کارشناسان نظارتی این شبکه در ایام تعطیلات نوروزی در قالب کشیک های ثابت و سیار آماده خدمات رسانی به شهروندان در زمینه تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی  و نظارت  بر کشتارگاه ها، ، قصابی ها ، رستوران ها ، آشپزخانه ها و ... می باشند. و  محصولاتی شامل شیر فله،تخم مرغ،ماهی ،گوشت سفید و قرمز به طور مستمر بازدید و کنترل  می شود

دکتر مدرسی تصریح کرد: با برنامه ریزی های بعمل آمده این شبکه ضمن اجرای طرح تشدید نظارت ویژه نوروز 97، با شرکت در گشت های مشترک و بازدید از مراکز عرضه فراورده های خام دامی در کنار سایر دستگاه های نظارتی، بر سلامت فرآورده های خام مصرفی در این واحدها نظارت خواهد داشت.

وی عنوان کرد: همشهریان عزیز در هنگام خرید محصولات پروتئینی با منشاء دامی حتماً به نشانه های بهداشتی بودن محصول و تاریخ تولید و انقضاء توجه داشته باشند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی در عرضه فرآورده های خام دامی موضوع را به شبکه دامپزشکی  اطلاع دهند.

انتهای پیام/

 

نظر شما

آخرین عناوین