برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
مسئول میراث فرهنگی و صنایع گردشگری شهرستان درمیان:
راه اندازی اولین اقامتگاه بومگردی در روستای هدف گردشگری فورگ
6 اسف 1396 - 12:38
کد مطلب: 21052
مسئول میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان درمیان از راه اندازی اولین اقامتگاه بومگردی در روستای هدف گردشگری فورگ درآینده ای نزدیک خبر داد.

امیر اسماعیل شهسواری مسئول میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان درمیان در گفتگو با خبرنگار وحدت درمیان، اظهار کرد: اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان درمیان (ویژه نوروز 97 ) با حضور فرماندار و رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان، بخشداران و دیگر اعضاء ستاد شهرستان، 29 بهمن ماه در محل قلعه تاریخی اسدیه برگزار شد.

 

وی افزود: با توجه به پتانسیل های بالای شهرستان درمیان از حیث آثار تاریخی و جاذبه های بی نظیر گردشگری، این شهرستان را از نظر تعداد آثار ثبت شده در فهرست آثار ملی کشور، در رده چهارم استان جای دارد.

 

مسئول میرث فرهنگی شهرستان درمیان بیان کرد: از این جهت خواستار معرفی این مناطق با همکاری خبرنگاران صدا و سیما در شهرستان شده ایم تا بتوانیم ظرفیت های گردشگری شهرستان درمیان را به گردشگران بیشتر معرفی کنیم.

 

شهسواری عنوان کرد: همچنین اقداماتی در ادارات شهرستان در خصوص نوروز 97 برنامه ریزی شده و تشکیل 10 کمیته و برگزاری جلسات کمیته ها به ریاست مسئول کمیته ها و بررسی ریز جزئیات برنامه ها در کمیته ها از برنامه هایی است که نیاز دارد بررسی شود.

 

وی از راه اندازی اولین اقامتگاه بومگردی در روستای هدف گردشگری فورگ درآینده ای نزدیک خبر داد.

 

مسئول میراث فرهنگی شهرستان درمیان با بیان اینکه  فرماندار درمیان، خواستار همکاری و تلاش مضاعف ارگان‌های مختلف برای توسعه و معرفی جاذبه تاریخی و گردشگری شهرستان به مردم و مخصوصاً مسافران و گردشگران ورودی شده است گفت: فرماندار درمیان تاکید کرد باید به بهترین وجه ممکن خدماتی شایسته و درخور هموطنانی که شهر ما را به عنوان مقصد یا مسیر سفر انتخاب می‌کنند  به آن‌ها ارائه دهیم از این جهت لازم است نهایت تلاش و کوشش خود را در جهت رضایتمندی این عزیزان به کار بندیم .

 

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین