برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
رئیس کمیته امداد شهرستان درمیان خبر داد
322 فقره وام کارگشائی به مدد جویان درمیان پرداخت شد
6 اسف 1396 - 12:20
کد مطلب: 21051
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان درمیان گفت:تعداد ۳۲۲ فقره وام قرض‌الحسنه کارگشایی به ارزش یک میلیارد و ۸۴ میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر شهرستان مرزی درمیان پرداخت شد.

به گزارش وحدت درمیان، احمد بصیری‌پور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مرزی درمیان اظهار کرد: در جهت تداوم خدمات حمایتی امداد و به ‌منظور رسیدگی به وضعیت معیشتی خانوارهای تحت حمایت اقشار آسیب‌پذیر و احیای سنت حسنه قرض الحسنه با تأسی از سیره ائمه اطهار، تعداد ۳۲۲ فقره وام قرض‌الحسنه کارگشایی به ارزش یک میلیارد و ۸۴ میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر شهرستان مرزی درمیان پرداخت شد. 

 

وی افزود: پرداخت این وام‌ها در زمینه رفع مشکلات معیشتی، درمانی، تحصیلی، ازدواج، خرید لوازم ضروری زندگی مددجویان و اقشار نیازمند به ‌صورت قرض‌الحسنه صورت گرفته است.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) درمیان عنوان کرد: کمیته امداد همواره با ارائه خدمات مختلف در یاری رساندن به محرومان تلاش کرده و در این مسیر از تمامی مردم و خیران درخواست داریم با سپرده‌گذاری در صندوق امداد شرایط مناسبی را برای حل مشکلات نیازمندان فراهم کنند. 

 

بصیری‌پور خاطرنشان کرد: با توجه به خشک‌سالی‌های چندین ساله در منطقه، تعداد زیادی از اقشار نیازمند و مددجویان متقاضی دریافت تسهیلات هستند که امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری با مشارکت هر چه بیشتر خیران بخشی از مشکلات پیش روی خانوارهای نیازمند تحت حمایت را برطرف کنیم.

 

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین