برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
5 اسف 1396 - 11:18
کد مطلب: 21048
رئیس هیات دو و میدانی خراسان‌جنوبی گفت: پرونده دومین دوره مسابقات استعدادیابی دو ومیدانی نونهالان پسر استان با قهرمانی شهرستان درمیان بسته شد و حسین برزچی و حسین امیرآبادی‌زاده عنوان قهرمان قهرمانان را به خود گرفتند.

علیرضا چاجی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار وحدت درمیان اظهار داشت: در راستای طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی و شناسایی استعدادهای بالقوه ورزشی دومین دوره مسابقات قهرمانی دو و میدانی نونهالان پسر خراسان‌جنوبی"جام‌فجر" برگزار شد.

وی افزود: در دومین دوره از این مسابقات دو و میدانی‌کاران نونهال برتر شهرستان‌های استان در  ماده‌‌های دوی(100، 800) متر، پرش‌طول و پرتاب  وزنه در پیست استادیوم 15 هزار نفری غدیر بیرجند به رقابت پرداختند.

 رئیس هیات دو ومیدانی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: علی طهماسبی از خوسف در مسابقات دوی 100متر نونهالان پسر استان بر سکوی قهرمانی ایستاد، امیر خسروی از طبس نایب قهرمان شد و متین احمدی از درمیان به مقام سوم رسید.

چاجی یادآور شد: حسین برزچی از بیرجند در دوی 800 متر رتبه نخست را کسب کرد، آرین  رحمانی از درمیان دوم شد و امیرحسین امیرآبادی‌زاده از بیرجند مقام سوم را کسب کرد.

وی خاطرنشان کرد: امیرحسین امیرآبادی‌زاده از بیرجند در مسابقات پرش طول به مقام نخست رسید، معین احمدی از درمیان جایگاه دوم را از آن خود کرد و حسین برزچی از بیرجند حائز رتبه سوم شد.

 رئیس هیات هیات دو ومیدانی خراسان‌جنوبی گفت: مهدی ایمان‌زاده از بیرجند در رشته پرتاب وزنه قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد، طارق رمضانی از درمیان نایب قهرمانی را به‌دست آورد و علی طهماسبی از خوسف به مقام سوم رسید.

چاجی ابراز عنوان کرد: در مجموع تیمی مسابقات قهرمانی دو و میدانی نونهالان پسر "جام‌فجر خراسان‌جنوبی"  شهرستان درمیان با کسب 4 مدال رنگی بر سکوی نخست ایستاد، بیرجند نایب قهرمان شد، خوسف و طبس به مقام سوم مشترک رسیدند.

وی متذکر شد: حسین برزچی با کسب مدال طلای دوی 800 متر و برنز پرش طول و همچنین حسین امیرآبادی‌زاده با تصاحب مدال طلای پرش طول و برنز دوی 800 متر حائز عنوان قهرمان قهرمانان شدند.

گفتنی است؛ در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور مسوُولان اداری و ورزشی خراسان‌جنوبی از قهرمانان هر رشته ورزشی با حکم، مدال و جوایز نقدی تجلیل به عمل آمد و به تیم‌های اول تا سوم رقابت‌ها نیز کاپ قهرمانی اهداء شد.

انتهای‌پیام/

نظر شما

آخرین عناوین