برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان جنوبی:
۴۴۰ نفر از فرزندان ممتاز روحانی در خراسان جنوبی تجلیل شدند
5 اسف 1396 - 13:58
کد مطلب: 21047
وحدت درمیان - مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان جنوبی گفت: ۴۴۰ نفر از فرزندان ممتاز خانواده های روحانی در استان تجلیل شدند.

حجت الاسلام هادی جعفری راد در گفت وگو با خبرنگاروحدت درمیان با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از فرزندان و همسران ممتاز روحانی در بیرجند، بیان کرد: این همایش با هدف رشد تحصیلی فرزندان و همسران طلبه و اهمیت دادن به بحث سوادآموزی برگزار شد.

وی با بیان این که طی این همایش از 440 نفر از فرزندان ممتاز روحانی در خراسان جنوبی تجلیل شد، افزود: طی سال 94 قریب به 210 نفر و سال گذشته نیز 309 نفر از ممتازین تجلیل شدند.

حجت الاسلام جعفری راد از افزایش 30 درصدی ممتازین نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: این امر علی رغم سخت گیری در شرط معدل امکان پذیر شده است.

مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان جنوبی بیان کرد: این همایش در شهرستان های قاین، طبس، فردوس و اسدیه نیز برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که در حاشیه این همایش برنامه های متنوعی برگزار می شود، گفت: دوره های تربیت کودکان و بررسی آسیب های سد راه خانواده ها نیز از جمله برنامه های مختلف این همایش ها است.

مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین بررسی آسیب های فضای مجازی و تاثیر آن بر کودکان از دیگر برنامه های این همایش ها است.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین