برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
30 بهم 1396 - 17:18
کد مطلب: 21028
وحدت درمیان - آئین تکریم و معارفه شهردار گزیک با حضور فرماندار شهرستان درمیان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان : با حضور فرماندار درمیان و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آیین تکریم و معارفه شهردار گزیک برگزار شد.

فرماندار درمیان در این مراسم گفت: برای کسب توفیق و دستیابی شهرداری به اهداف باید تمامی اعضای شورای اسلامی در عمل با یکدیگر تفاهم و همدلی داشته و ضمن نظارت بر عملکرد شهرداری و مراقبت بر مصوبات شورا و تطابق آن با قوانین و مقررات در جهت رشد و توسعه شهری حرکت نمایند.

محمد بشیری‌زاده تصریح کرد: همکاری مستمر مردم با شهرداری بسیار تعیین‌کننده و تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر با همکاری شهروندان در رعایت حقوق شهروندی و قوانین و مقررات مثمرثمر خواهد بود.

وی تعامل تنگاتنگ شورای اسلامی شهر و شهرداری را یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در عمران شهری دانست و افزود: تکریم ارباب رجوع و رضایتمندی کامل شهروندان مهمترین اولویت کاری همه مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرستان درمیان باید باشد.

فرماندار درمیان اظهار داشت: توجه به مبلمان شهری، توسعه فضاهای سبز، نوسازی معابر، توجه به معماری شهری در ساخت و سازها را از مهمترین وظایف شهردار است که باید به آن پرداخته شود.

بشیری‌زاده تاکید کرد: فرصت‌های خدمت کوتاه و زودگذرند بنابراین باید مدیران از این فرصت برای خدمت هرچه بیشتر به مردم عزیز شهرستان درمیان غافل نشوند.

وی با بیان اینکه امروز وحدت، انسجام و همدلی در بین برادران تشییع و تسنن شهرستان درمیان به واسطه هوشیاری و بصیرت بالای مردم این دیار در اوج قرار دارد، افزود: مردم نجیب و آگاه درمیانی دوشادوش خادمان خود، برای توسعه و آبادانی شهرستان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

در پایان این مراسم از زحمات محمد جانی شهردار اسبق تقدیر و محمدحسین خزائی‌نژاد به عنوان شهردار جدید شهر گزیک معرفی شد.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین