برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
22 بهم 1396 - 20:19
کد مطلب: 21004
وحدت درمیان - پس از اتمام مراسم راهپیمائی ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ فرماندار درمیان ضمن پیامی از حضور پر شور مردم این شهرستان قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ صبح امروز پس از اتمام مراسم راهپیمائی ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ فرماندار درمیان ضمن پیامی از حضور پر شور مردم این شهرستان در این مراسم قدردانی کرد.

متن این پیام بدین صورت است :

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند متعال را شاکر و سپاسگزاریم که بار دیگر شاهد تجلي حضور پرشور و آگاهانه و باور ملي و اسلامي ملت غيور ايران اسلامي در خلق حماسه‌اي عظيم و جاودان در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌هاي بنيانگذار كبير جمهوري اسلامي ايران بوديم.
حضور یکپارچه و باشکوه مردم شهرستان مرزی درميان در راهپيمايي ۲۲ بهمن نشان از باور عميق مردم به اصول و مباني انقلاب دارد، باوري كه ريشه در ايمان قوي و وفاداري به راه امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالي) دارد.
راهپیمایي با شکوه شما مردم شريف و ولايت مدار در يوم ا... ۲۲ بهمن بيانگر عشق و علاقه به انقلاب اسلامي، پيوند مستحکم با نظام اسلامي و همراهي با رهبر فرزانه و حكيم انقلاب و نشانه هوشياري و آمادگي كامل در عرصه دفاع از اسلام عزيز، ارزش هاي انقلاب اسلامي و دفاع همه جانبه از منافع ملي بود و اين واقعيت را اثبات كرد كه دشمنان نظام و انقلاب عليرغم همه تهديدات، توطئه هاي گسترده هرگز نتوانسته اند در صفوف فشرده ملت بزرگ ايران كوچكترين رخنه اي ايجاد نمايد و يا اراده پولادين آنها را متزلزل نمايند و در آينده نيز قطعا نخواهند توانست.
شما مردم آگاه و هوشیار ثابت کردید که هرگاه و هرجا پاي منافع و مصالح اسلام و انقلاب و كشور اسلامي به ميان آيد بدون توجه به مذهب و قوميت و ... ، همه يكدل و يكپارچه به صحنه مي آييد و پاسخ محكمي به دشمنان و ايادي استكبار جهاني مي دهيد.
بی شک مشارکت فعال و با نشاط ملت ایران درعرصه هاي سياسي و اجتماعي كشور از اهميت بالايي برخوردار است و سرمايه ي گران بها است كه مي توان به كمك آن در معادلات بين المللي شرايط را به نفع ملت غيور و ايران اسلامي تغيير داد.
مهم ترین پیام اين حضور حماسي مردم اين است که به برکت رهنمودهاي مقام معظم رهبري(مدظله العالي) ، و مديريت مدبرانه رياست محترم جمهور دكتر روحاني وتلاش هاي دولتمردان امروز نظام مقدس جمهوري در مسير حفظ دستاوردها و‌عزت و سربلندي بيش از پيش كشور و ملت و تحقق آينده‌اي بهتر حركت مي‌كند.
امروز توسعه ، آبادنی و امنیت شهرستان درميان در گرو همدلي وهمراهي شما مردم و مسئولان دولت است که آن را بزرگترين سرمايه در حل مسائل ومشکلات و پيشرفت و ترقي شهرستان مرزي درميان مي دانيم.
اینجانب از همه اقشار مردم عزیز اعم از روحانيون، فرهنگيان، دانش آموزان، دانشجويان، کارگران، اصناف، عشاير، کشاورزان، كاركنان ادارات، اصحاب رسانه و تمامي كساني كه در جاي جاي شهرستان درميان در برگزاري آيين هاي سي و نهمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي مشاركت داشتند به مناسبت خلق اين حماسه بزرگ و سراسر شور و شعور صميمانه سپاسگزاري مي نمايم.
توفیق مردم شریف و زحمتکش شهرستان درميان را در پاسداري از ارزش هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي وسلامتي و رستگاري ايشان را از درگاه خداوند منان خواستارم.

محمد بشیری زاده
فرماندار شهرستان درمیان

نظر شما

آخرین عناوین