برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
21 بهم 1396 - 21:47
کد مطلب: 21003
وحدت درمیان - همزمان با دهمین و آخرین روز از دهه فجر 20 طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار 35 میلیارد و 300 میلیون ریال در بخش قهستان شهرستان درمیان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛همزمان با دهمین و آخرین روز از دهه فجر 20 طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار 35 میلیارد و 300 میلیون ریال در بخش قهستان شهرستان درمیان افتتاح شد.

فرماندار درمیان روز شنبه در آیین افتتاح این طرحها افزود: بیش از هفت هزار خانوار از مزایای این طرحها برخوردار شدند.

محمد بشیری زاده بیان کرد: گازرسانی به روستاهای «منند، آویشک و سریجان»، بوستان روستای شیرگ ججگ، خانه بهداشت روستای زارگز، درمانگاه ویژه دام در روستای منصورآباد و پروژه آبیاری کم فشار اراضی چاه درخشی ها از مهمترین طرح های افتتاحی در دهمین روز از دهه فجر در شهرستان است.

وی اسلام، رهبری و مردم را سه رکن اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ذکر کرد و افزود: مردم ایران اسلامی از سال 1342 تاکنون پای انقلاب اسلامی و رهبر خود مانده اند و امروز هم با تمام مشکلات با وفاداری خود زمینه اقتدار نظام را فراهم می کنند.

بشیری زاده عنوان کرد: امسال حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیش از هر زمان دیگر ضرورت دارد چرا که دشمنان به حضور مردم چشم دوخته اند.

وی یادآور شد: مردم شیعه و سنی درمیان تاکنون در تمام صحنه های انقلاب و نظام حضور پررنگی داشته اند و فردا نیز حماسه بی نظیری را خلق خواهند کرد.

نظر شما

آخرین عناوین