برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
22 بهم 1396 - 08:19
کد مطلب: 21002
وحدت درمیان - امام جمعه اهل سنت درمیان : چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد و در طول این مدت دشمنان همیشه به دنبال ضربه زدن به این انقلاب بوده اند اما مشارکت و حضور همیشگی مردم این توطئه ها را ناکام گذاشته است.

مولوی سیداحمد عبداللهی در گفت وگو با خبرنگار وحدت درمیان اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران با مجاهدت ملتی به وقوع پیوست که اتحاد تمام مذاهب و قومیت هارا با خود به همراه داشت و اینگونه کاخ ظلم طاغوتیان را فروپاشاند، ملتی که ندای امام خود را با گوش جان شنیدند و با وحدت کلمه به توفیق رسیدند و غرب و شرق را متحیر کردند.

وی با بیان اینکه دشمنان همواره از حضور مردم و اتحادشان می ترسند گفت: بنابراین باید کاری کرد که دشمن هر روز مایوس تر شود و نتواند در صف به هم فشرده مردم خللی ایجاد کند و بهترین جواب به شیطنت های اخیر دشمنان و در راس آنها آمریکا حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن است.

امام جمعه اهل سنت درمیان تصریح کرد: چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد و در طول این مدت دشمنان همیشه به دنبال ضربه زدن به این انقلاب بوده اند اما مشارکت و حضور همیشگی مردم این توطئه ها را ناکام گذاشته است.

عبداللهی با بیان اینکه اتحاد و انسجام شیعه و سنی این انقلاب را به پیروزی رساند افزود: ما باید بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی به دشمنان بفهمانیم که در توطئه های جدید خود نیز با شکست مواجه خواهند شد.

امام جمعه اهل سنت شهرستان درمیان با بیان اینکه چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد و در طول این مدت دشمنان همیشه به دنبال ضربه زدن به این انقلاب بوده اند گفت:دشمنان همواره از حضور مردم و اتحادشان می ترسند.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین