برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
به مناسبت گرامی داشت ایام الله دهه فجر :
جشن انقلاب و گرامیداشت دهه فجر در روستاي محمدآباد
20 بهم 1396 - 14:18
کد مطلب: 20992
وحدت درمیان - جشن انقلاب و گرامیداشت دهه فجر با حضور بشیری زاده فرماندار درميان و جمعي از مسئولان استاني و شهرستاني در روستاي عشايري محمد آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ جشن انقلاب و گرامیداشت دهه فجر با حضور بشیری زاده فرماندار درميان و جمعي از مسئولان استاني و شهرستاني در روستاي عشايري محمد آباد برگزار شد.

فرماندار درمیان در این مراسم گفت:دهه فجر صحنه حضور مردم در پاسداري از ارزش هاي انقلاب اسلامي است.

محمد بشیری زاده اظهار داشت: مردم قدرشناس، آگاه و مومن شهرستان مرزي درميان در تمامي مناسبت‌هاي ملي و مذهبي حضوري گسترده داشته و دارند و اتحاد، همدلي و همبستگي ملي و انسجام اسلامي خود را به رخ جهانيان و بدخواهان اسلام و انقلاب مي‌کشند.

وی گفت: امروز ثمرات و نتایج انقلاب اسلامي ملت ايران به رهبري امام خميني (ره) به خوبي در سر تا سر جهان نمايان است.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامي ايران همان انفجار نوري بود که دل‌هاي تاريك را به روشنايي عقل، ايمان و جهاد در راه خدا رهنمون ساخت.

فرماندار درمیان با بیان با بيان اين که جدايي از ملت و سرسپردگي رژيم طاغوت به آمريکا و اربابانش از ديگر عوامل سقوط اين رژيم منحوس بود، تصريح كرد: وابستگي شديد اين رژيم به آمريكا باعث عقب ماندگي ايران و تحقير اين ملت مومن و مسلمان در انزار جهانيان شد.

بشیری زاده افزود: انقلاب اسلامي ايران که با رهبري امام خميني(ره) به پيروزي رسيد ريشه در ارزش هاي اسلام ناب و خون شهدا دارد.

نظر شما

آخرین عناوین