برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
19 بهم 1396 - 23:18
کد مطلب: 20991
وحدت درمیان - فرمانده سپاه شهرستان درمیان با بیان این که تنها چیزی که امام به آن تکیه کرد قدرت و اراده الهی بود گفت : مردم ما برای به ثمر رسیدن این انقلاب شکوهمند جان ، مال و فرزندانشان را فدا کردند.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ فرمانده سپاه شهرستان درمیان در مراسم یادواره شهید نصرالله عطایی در روز پنجشنبه ۱۹ بهمن با بیان این که ایام الله به روزهایی گفته می شود که خداوند قدرت و اراده خودش را نشان داد گفت : انقلاب اسلامی ما پر از این ایام الهه هاست.

وی با یادآوری دوران طاغوت که کسی جرأت نمیکرد به رژیم شاهنشاهی انقاد کند گفت : انقلاب ما این رژیم را برچید و با اراده الهی و نفس قدسی حضرت امام (ره) به پیروزی رسید.

سروان فاطمی نسب با اشاره به این که امام با دستانی خالی که نه سلاحی داشت نه ارتشی قیام کرد ، گفت : مردم ما برای به ثمر رسیدن این انقلاب شکوهمند جان ، مال و فرزندانشان را فدا کردند.

وی با بیان این که تنها چیزی که امام به آن تکیه کرد قدرت و اراده الهی بود گفت : متأسفانه برخی از مسئولین ما به کدخدایی آمریکا بیشتر از خدا اعتقاد داشتند و چوب این اشتباه بزرگشان را خوردند.

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان درمیان با بیان این که برخی مسئولین زمزمه می کنند که امریکا کدخداست و اگر با کدخدا کنار بیاییم مشکلات ما حل می شود گفت : امروزه باورهای ما مشکل دارد وباید بدانیم که دشمن هیچ وقت به پیشرفت ما راضی نخواهدبود و زمانی دست از دشمنی برمی دارد که ما از دین و اعتقاد خود دست برداریم.

فاطمی نسب با بیان این که از انقلاب اسلامی ایران تا به اکنون انقلاب ما در مقابل غرب و فرهنگ غرب ایستاده و پابرجاست گفت : انقلاب ما به بلوک شرق و غرب وابسته نبود بلکه وابسته به اراده الهی بود.

وی با تأکید بر این که امروز باید در خصوص فضای مجازی هوشیار باشیم گفت : جوانان ما بدانند که فضای مجازی سرباز دشمن است که در حال حاضر بیش از ۶۰۰۰ کانال غیر اخلاقی جوانان مارا تهدید می کند.

سروان فاطمی نسب در پایان از تشیع شهدای گمنام در روستای بورنگ  در سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) خبر داد.

نظر شما

آخرین عناوین