برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
20 بهم 1396 - 17:18
کد مطلب: 20987
وحدت درمیان - فرمانده سپاه شهرستان درمیان پیامی را در راستای دعوت مردم به منظور حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن صادر کرد.

فرمانده سپاه شهرستان درمیان در گفتگو با خبرنگار وحدت درمیان در روز جمعه مورخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ با صدور پیامی از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد، در پیام فرمانده سپاه درمیان آمده است: 

 انقلاب شکوهمند اسلامی ‌با رهبری بی‌نظیر امام خمینی(ره) در حالی ‌وارد چهلمین سال عمر خود می‌شود که طی این چهار دهه کشور به موفقیت‌های بزرگی در تمامی عرصه‌ها دست‌یافته است؛ کشوری که در سایه انقلاب و باپشتکار مردمی و رهبری مدبرانه امام خامنه‌ای تا به امروز در مقابل زورگویان و سلطه‌طلبان مزدور جهانی بااقتدار ایستادگی کرده و خواهند کرد.

 ملت شهیدپرور و ولایتمدار درمیان با حضور پرشور در راهپیمایی دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن اتحاد و انسجام خود را به رخ جهانیان کشیده و اعلام می‌دارند، بعد از گذشت ۳۹ سال پربرکت از ۲۲بهمن ۵۷ تا امروز بر عهدی که با بت‌شکن تاریخ حضرت امام خمینی(ره) بسته‌اند هستند.

امسال نیز مردم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، وفاداری خود را به کشور و آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و شهداء و منویات رهبر معظم انقلاب اعلام خواهند کرد.

 لذا از آحاد مردم بصیر و ولایتمدار شهرستان درمیان دعوت می‌کنم با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان معاند زده و عزت و اقتدار و همبستگی خود را به جهانیان نشان دهند و حماسه دیگری را به وجود آورند.

به امید آنکه قلب مقدس حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف از این حضور حماسی خشنود شود.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین