برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
19 بهم 1396 - 15:25
کد مطلب: 20983
وحدت درمیان - امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: اهل سنت همواره در همه صحنه های دفاع از انقلاب و نظام حضور دارند و در ۲۲ بهمن امسال نیز با حضور پرشور، ارادت خود را به اسلام و انقلاب و نفرت خود را نسبت به دشمنان به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ مولوی سید احمد عبدالهی امروز (۱۹ بهمن) در دیدار علمای اهل سنت خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه عزت ما در کشور به نظام و جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: عزت ایران به اقوام و مذاهب اسلامی است که در کشور زندگی می کنند.

 

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام برنامه های زیادی را برای مقابله با نظام در نظر گرفته اند، اما از توطئه های نظامی چون ناامید شدند به سمت تفرقه و اختلاف در بین مسلمین روی آوردند، گفت: دشمن از طریق سوء استفاده از گلایه های اقتصادی مردم، بدنبال ایجاد تنش و تفرقه بین ملت است.

 

امام جمعه اهل سنت اسدیه با بیان اینکه مسلمانان در ایران قدردان نظام اسلامی هستند و صبر و استقامت خواهند کرد، افزود: اگر ایمان و اعتقاد و باور ما به خداوند محکم باشد و انقلاب اسلامی را یک نعمت بدانیم مشکلات یک چیز اقتصادی زودگذر و حل شدنی خواهد بود.

 

عبدالهی با بیان اینکه خدا را شکر در دهه فجر شاهد بهره برداری از پروژه های زیادی در کشور و استان بودیم، اظهارداشت: در شهرستان درمیان 111 پروژه با بیش از 42 میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری رسید که از جمله آن گاز رسانی به روستاهای مختلف از جمله روستاهای مرزی بود.

 

وی با تاکید بر اینکه اهل سنت همواره قدردان خدمات نظام اسلامی بوده و هستند، افزود: اهل سنت در همه صحنه ها حضور دارند و نعمت را فراموش نمی کنند و قدردان آن هستند ودر 22 بهمن حضور اهل سنت همراه با علمای خود چشم گیر خواهد بود و از این طریق ارادت خود را به اسلام و انقلاب و نفرت خود را نسبت به دشمنان به نمایش خواهند گذاشت.

نظر شما

آخرین عناوین