برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
مدیر حوزه های علمیه برادران درمیان خبر داد :
آغاز ثبت نام حوزه‌ های علمیه شهرستان درمیان
18 بهم 1396 - 12:19
کد مطلب: 20981
مدیر حوزه های علمیه برادران درمیان گفت: حوزه های علمیه این شهرستان از طریق آزمون ورودی برای سال تحصیلی 98-97 از میان برادران واجد شرایط به تحصیل در حوزه به صورت تمام وقت ثبت نام می کند.

حجت الاسلام سید علیرضا حسینی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار وحدت درمیان افزود: علاقه مندان به تحصیل در حوزه های علمیه شهرستان می توانند برای ثبت نام در آزمون ورودی که از 15 بهمن تا 29 اسفند ماه ادامه دارد، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی بیان کرد: علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام از طریق اینترنت به سایت www.hozehkh.com و به حوزه های علمیه باقرالعلوم (ع) شهر اسدیه و امام جعفر صادق (ع) شهر قهستان مراجعه کنند.
وی گفت: زمان برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه از طریق سایت حورزه علیمه خراسان اعلام می شود و طلاب پس از کسب قبولی در آزمون ورودی، در مدارس علمیه این 2 شهر مشغول به تحصیل خواهند شد که مقطع تحصیلی سطح یک را در این حوزه ها سپری می کنند و تحصیل در مقاطع بالاتر را در بیرجند مرکز استان ادامه خواهند داد.
مدیر حوزه های علمیه برادران درمیان با بیان اینکه حوزه علمیه باقرالعلوم (ع) شهر اسدیه از سال 91 فعالیت خود را آغاز کرده است افزود: هم اکنون حدود 120 طلبه برادر در سطح یک حوزه های علمیه شهرستان مشغول تحصیل هستند.
وی ادامه تحصیل در حوزه های علمیه درمیان را شبانه روزی اعلام کرد و گفت: طلاب در دوران تحصیل می توانند از امکانات خوابگاهی و کتابخانه استفاده کنند.

نظر شما

آخرین عناوین