برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
17 بهم 1396 - 16:24
کد مطلب: 20970
استاندار خراسان جنوبی: ائمه جمعه و گروه هاي مرجع مي توانند با روشنگري ، نسل جوان را واکسينه نمايند تا از آسيب هايي كه در اين زمينه وجود دارد جلوگيري شود.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ استاندارخراسان جنوبی که ظهر امروز در دیدار با علما و اندیشمندان شهرستان درميان سخن مي گفت با بيان اين مطلب افزود: امروزه توسعه فضاهاي مجازي به عنوان يکي از تحولات بزرگ قرن مورد توجه است اين در حاليست که دشمنان ما در آن سوي آب ها تلاش مي كنند تا با اشاعه افراط گري از همين طريق افكار جوانان ما را منحرف نمايند.

 استاندار خراسان جنوبی، وحدت موجود امروز را وحدتي استراتژيک و مهم دانست وتصريح کرد: اين وحدت در تار و پود اجزاي فكري و اعتقادي همه ما نهفته است كه همه بايد قدر آن را بدانيم.
 مروج الشریعه، قدردانی از برکات و نعمات را از جمله آموزه های ديني دانست و تصريح کرد: يكي ديگر از نعماتي كه امروز بايد قدردان آن باشيم امنيتي است كه به بركت نظام مقدس اسلامي با تلاش هاي امام راحل ،مقام معظم رهبري، نيروهاي مسلح و حضور هميشه در صحنه مردم عزيز استان و شهرستان درميان رقم خورده است.

مقام عالی دولت در استان، رسیدگی به معيشت مردم ، اشتغال جوانان و نيز ايجاد زمينه هاي رونق و توسعه اقتصادي را مورد تاکيد قرار داد و افزود: همه اينها زماني رقم خواهد خورد که امنيتي پايدار در کنار مردمي كه با اتحاد و وحدمت با هم زندگي مي كنند،وجود داشته باشد.

مروج الشریعه، فضاهای مجازی را همچون رودخانه اي خروشان دانست و تصريح کرد: بايد مراقبت کنيم تا جوانان و نسل جديد ما در اين رودخانه خروشان گرفتار نشده و به مشکل نخورند و راهكار اين امر نيز در روشنگري و آموزش هاي مداوم در چگونگي استفاده از اين تكنولوژي نهفته است.

وی با بیان اینکه جلوي رشد تکلنولوژي را نمي توان گرفت ادامه داد: ائمه جمعه و گروه هاي مرجع مي توانند با روشنگري ، نسل جوان را واکسينه نمايند تا از آسيب هايي كه در اين زمينه وجود دارد جلوگيري شود.

 

 ظهر امروز و همزمان با سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان درميان جمعي از علماء و انديشمندان شهرستان مرزي درميان با استاندار خراسان جنوبي ديدار و گفتگو کردند.

نظر شما

آخرین عناوین