برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
در سومین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی :
زنگ انقلاب در شهرستان درمیان نواخته شد
14 بهم 1396 - 14:55
کد مطلب: 20952
وحدت درمیان - صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم ،دانش آموزان ،فرهنگیان و مسئولان شهرستان درمیان زنگ انقلاب در مدرسه شهید باهنر اسدیه نواخته شد.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ امام جمعه اهل سنت اسدیه روز شنبه در این مراسم گفت: همه ما باید شکرگزار نعمت امنیت و انقلاب در جامعه باشیم چرا که پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای خوبی برای تمامی افراد جامعه داشته است.
مولوی سید احمد عبدالهی با بیان اینکه در دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی مردم سختی ها و مشقت های زیادی را تحمل کردند و اختیار حجاب و لباس خود را نداشته اند، اضافه کرد: در این دوران یکسری اقدامات از سوی رژیم شاهنشاهی عزت و استقلال مردم را خدشه دار کرده بود که امروز به برکت انقلاب اسلامی مردم ایران با عزت و استقلال زندگی می کنند.
وی بیان کرد: ما باید قدردان نعمت ها، امکانات و زیرساختهای موجود در جامعه باشیم چرا که این نعمت ها با استقامت و پایداری مردم در برابر ظلم حاصل شده است.
مولوی عبدالهی با اشاره به بیانات اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی براینکه نباید بگذاریم که مردم ایران جشن چهل سالگی انقلاب خود را بگیرند، افزود: با توکل بر خدا و حضور همیشه در صحنه مردم، انقلاب ما مسیر خود را با قدرت ادامه خواهد داد و ما جشن نابودی استکبار را خواهیم گرفت.
فرماندار درمیان هم گفت: ملت ایران در دهه 50 با لبیک گفتن به فرمان خمینی کبیر (ره) و با اتحاد و یکدلی خود با دستانی خالی در برابر توپ و تانک رژیم شاهنشاهی که آمریکا و انگلیس حامیان آن بودند، ایستادگی کرده و به پیروزی رسیدند.
محمد بشیری زاده افزود: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان امروزی که آینده سازان کشور هستند امری ضروری است، باید جوانان هرچه بهتر و بیشتر با اهداف و آرمان‌های انقلاب آشنا شوند.
وی از دانش آموزان شهرستان خواست با تلاش و پشتکار و علم آموزی در راستای شکوفایی و رسیدن به اهداف بلند انقلاب اسلامی تلاش کنند.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

نظر شما

آخرین عناوین