برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
12 بهم 1396 - 13:28
کد مطلب: 20937
مدیر آموزش و پرورش شهرستان درمیان، در خصوص خبر خاورستان مبنی بر شکستن پای دانش آموز در خارج از فضای مدرسه، جوابیه ای ارسال کرد.
جوابیه مدیر آموزش و پرورش درمیان در خصوص خبر خاورستان

به گزارش وحدت درمیان به نقل از خاورستان،  چندی پیش خبری با عنوان" چوب لجاجت مدیر آموزش و پرورش درمیان بر سر دانش آموزان/ شکستگی پای دانش آموز در پی نبود دبیر ورزش" بر روی پایگاه خبری تحلیلی خاورستان؛ قرار گرفت.

 

حسین مهران فر، مدیر آموزش و پرورش شهرستان درمیان در خصوص این خبر، جوابیه ای را ارسال کرد.

 

 

وی در این جوابیه گفته است؛ برای تمامی نیروهای تربیت بدنی بر اساس قانون 24 ساعت آموزشی در پنج روز هفته ابلاغ شده و دانش آموزان دوره اول دبیرستان شهید قربانزاده گزیک، در تمامی ساعات ورزشی از حضور دبیر تربیت بدنی برخوردار هستند.

 

برای روشن شدن مطلب ذکر توضیحاتی ضروری است:

1 - معلمان تربیت بدنی در دو مقطع سازماندهی می شوند و این در حکم کارگزینی آنان ثبت می شود یعنی سمت آنها یا دبیر تربیت بدنی است که در مقطع متوسطه خدمت می کنند یا آموزگار تربیت بدنی که بایستی در مقطع ابتدایی به کارگیری شوند که بنا به کمبود مربی تربیت بدنی برخی اوقات آموزگاران در مقطع متوسطه ابلاغ می گیرند مدیر آموزش و پرورش درمیان در اقدامی نادر برای آموزگاران تربیت بدنی به جای آنکه ابلاغی 6 ساعته در روز صادر نماید اقدام به صدور ابلاغ 5 ساعته نموده است.

بنا به قولی اگر حتی مدعی باشیم که مربی بعد از 5 ساعت هم  در مدرسه بماند، چگونه آقای مهران فر مدعی شده دانش آموزان در تمام ساعات آموزشی از تعمت همکار تخصصی بهره مندند.

 

2 - بنا بر آن چه در گزارش مأموریت اورژانس گزیک آمده است دانش آموز در خیابان خیام شهر گزیک دچار حادثه شده است و تیم فوریت های پزشکی در ساعت 12:10 تا12:15 در خیابان خیام بر سر دانش آموز حادثه دیده حاضر شده است  و طبیعتا جناب مدیر در جریان هستند ساعت مذکور جزو ساعات آموزشی است و سوال اینجاست دانش آموز در این ساعت در خیابان چه می کرده است؟

 

3 - آنچه که موجب نارضایتی آموزگاران گشته است این است که چرا مدیر محترم برخورد دوگانه ای با این عزیزان دارند چرا که یکی از این آموزگاران 24 ساعت موظفی خود را در 3 روز انجام داده و بقیه آموزگاران باید در 5 روز انجام دهند نام این آموزگار تربیت بدنی نزد خاورستان محفوظ است.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

آقای مهرانفر ازاین درئغ ها زیاد می گوید به عنوان ولی دانش آموز که فرزندم در همان کلاس وهمان مدرسه درس می خواند از ابتدای سال مربی شان آقای چاحی5ساعت کار کرده ورقته است وساعت ششم دانش آموزان بدون دبیر بوده اند ضمنا حادثه در خارج از مدرسه در حالی که دانش آموزان در حال رفتن به خانه هایشان در ساعت اداری بوده اند اتفاق افتاده وآقای مهرانفر ومدیر مدرسه سعی درکتمان واقعیت دارند

نظر شما

آخرین عناوین