برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
1 بهم 1396 - 11:29
کد مطلب: 20896
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان از ارسال بالغ بر ٢٠ اثر از شاعران شهرستان درمیان به ششمین جشنواره شعرفجر استان که به میزبانی شهرستان خوسف برگزار می شود خبر داد.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ قدیر قیاسی از ارسال بالغ بر ٢٠ اثر از شاعران شهرستان درمیان به  ششمین جشنواره شعر فجر استان که به میزبانی شهرستان خوسف برگزار می شود خبر داد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت شهرستان درمیان نوابغ زیادی در حوزه شعر و شاعری دارد که بایستی بیشتر به آنها توجه گردد ایشان خاطر نشان شد در سال جاری نتوانستیم در خور شان شاعران به آنها رسیدگی ، توجه و برنامه ای داشته باشیم.

قیاسی گفت با توجه به اطلاع رسانی خوبی که شده بود انتظار بیشتر از صاحبان علم و ادب جهت شرکت در جشنواره داشتیم ولی برخی عوامل من جمله پذیرفته نشدن آثار برخی از شاعران در جشنواره های منطقه ای و استانی که به کرات این عزیزان شرکت کرده بودند و عدم انعکاس ضعف ها و نواقص آثارشعری ارسالی به شاعر جهت تقویت  بعدی بنیه شعری خودشان از انتقادات طرح شده از طرف شاعران بود که امیدواریم میزبان های اینگونه جشنواره ها و همایش ها کمک نمایند تا انگیزه ها زنده بماند و شاعران از این حوزه رانده نشده و با امید به آینده به کار خود ادامه دهند.

نظر شما

آخرین عناوین