برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
1 بهم 1396 - 18:25
کد مطلب: 20884
دبیر ستاد اقامه نماز به همراه امام جمعه موقت شهرستان درمیان ، امام جمعه بخش قهستان و کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان با روحانی خود استقرار روستای بیدسک دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ حجت‌الاسلام محمد هادی نودهی، دبیر ستاد اقامه نماز ،حجت‌الاسلام سید امین حسینی امام جمعه موقت شهرستان، حجت‌الاسلام مصیب خزاعی امام جمعه بخش قهستان وحجت‌الاسلام هادی عبداللهی کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان با حجت‌الاسلام غلام رضا معمار روحانی خود استقرار روستای بیدسک دیدار کردند.

در این دیدار حجت‌الاسلام خزاعی گفت: رمز موفقیت روحانیون مستقر با مردم بودن و ارتباط نزدیک آنها با آحاد مردم و جذب جوانان و نوجوانان به نماز و مسجد است.

امام جمعه قهستان ادامه داد: روحانیون مستقر نقش بسیار مهمی در روشنگری و هدایت جامعه به سمت و سوی ارزش‌های اسلامی و انقلابی دارند و باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که بسترهای لازم در گسترش و تعمیق این فعالیت‌ها فراهم شود.

حجت‌الاسلام نودهی نیز از زحمات چندین ساله حجت‌الاسلام معماردر روستای بیدسک تشکر کرد وگفت: حضور ایشان در این روستا یک غنیمت بزرگ است که مردم این روستا مطمناً قدر ایشان را می دانند واحترام زیادی برای این روحانی زحمت کش ومومن وپدر شهید قائل هستند.

در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام معمار روحانی که پدر شهید هستند وسالیان متمادی در روستای بیدسکمستقر می باشند، گزارشی از فعالیتهای فرهنگی انجام شده در این روستا ارائه داد.

نظر شما

آخرین عناوین