برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
30 دى 1396 - 11:16
کد مطلب: 20879
وحدت درمیان : دوره آموزشی توانمندسازی ویژه مدیران دستگاههای اجرایی در فرمانداری شهرستان درمیان با حضور حجت الاسلام کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان ،بشیری زاده فرماندارو مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان درمیان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ در۲۶دیماه طرح مکنت، دوره آموزشی توانمندسازی ویژه مدیران دستگاههای اجرایی در فرمانداری شهرستان درمیان با حضور حجت الاسلام کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان ،بشیری زاده فرماندارو مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان درمیان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

حجت الاسلام کمیلی در این نشست خاطرنشان کرد: سرفصل های آموزشی دوره شامل: تبیین وظیفه مدیران نسبت به نماز، ارائه راهکار های انگیزه بخشی اقامه نماز و آسیب شناسی آن، ارائه راهکار های معرفت بخشی اقامه نماز و آسیب شناسی آن، نقش نماز در سلامت کار و نقش نماز در سلامت کارکنان است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به آیه( ۴۱ سوره حج ) کسانی که اگر آن ها را در زمین استقرار دهیم نماز را به پا می کنند، بیان داشت: تحقق اهداف و انجام ماموریت سازمان ها زمانی می تواند به بهترین وجه انجام شود که کارکنان و به خصوص مدیران آن از کارآمدترین و صالح ترین افراد باشند.

کمیلی افزود: مدیران به دلیل تأثیری که بر رفتار زیردستان و افراد مرتبط دارند، می توانند نقش تعیین کننده ای در سازمان داشته باشند، از این رو می توانند از مکنت و قدرت خود در راستای اقامه نماز بهره بگیرند.

وی توانمندسازی مدیران را کلید اثر بخشی سازمان ها دانست و یادآور شد:لذا با توجه به شرایط فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و نیاز های جامعه جهت توانمندسازی مدیران، ستاد اقامه نماز طرحی با عنوان دوره آموزشی مکنت جهت این دسته از کارکنان دستگاه های اجرایی برنامه ریزی نموده است.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی در خصوص اهداف طرح مکنت، عنوان کرد: آموزش نقش نماز در بهره وری و سلامت اداری، آموزش و توانمندسازی مدیران در زمینه چگونگی اقامه نماز، آشنایی هرچه بیشتر مدیران با چگونگی دعوت همکاران به نماز و آشنایی مدیران با نقش الگویی خود در جهت گسترش فرهنگ اقامه نماز از جمله اهداف طرح مکنت می باشد

نظر شما

آخرین عناوین