برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
29 دى 1396 - 14:16
کد مطلب: 20878
امام جمعه اسدیه گفت: دغدغه اصلی مسئولان جامعه با توجه به شرایط فعلی کشور حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛حجت الاسلام علیرضا حسینی در خطبه های نمازجمعه شهر اسدیه مرکز شهرستان درمیان افزود: اگر مسئولان نظام مقدس اسلامی نسبت به ظرفیت های تولید داخل توجه ویژه داشته باشند و از طرفی مرزها را به روی واردات کالاهای غیرضروری مسدود کنند، قطعا مشکلات اقتصادی کشور حل می شود.
وی به مشکلات ایجاد شده از سوی موسسات مالی و اعتباری برای مردم اشاره و اضافه کرد: بسیاری از این موسسات و صندوق های اعتباری سرمایه مردم را به یغما بردند و مسئولان قوای سه گانه بیش از گذشته درصدد رفع مشکلات مردم برآیند.
وی شایعه سازی علیه مقدسات و شخصیت های دینی و مسئولان نظام را یکی از برنامه های طراحی شده از سوی دشمنان دانست و اظهار کرد: جدیدترین طرح فعلی دشمنان شایعه سازی در فضای مجازی علیه ارکان نظام است که همه این توطئه ها را حضور و یکپارچگی مردم خنثی می کند.
امام جمعه اسدیه با اشاره به 29 دی ماه روز ملی غزه افزود: به خاطر سرپوش گذاشتن رسانه‌های غربی بر جنایات رژیم صهیونیستی و حماسه آفرینی مردم مظلوم غزه در دفاع از سرزمینشان روز 29 دی ماه با نام روز ملی غزه نامگذاری شده است.
وی بیان کرد: روز غزه مانند روز جهانی قدس فرصتی است که فریاد مظلومیت و حق طلبی مردم مظلومش به گوش جهانیان برسد.
وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره شعار دفاع از مظلومان را در مقابل زورگویان سرلوحه خود قرار داده است گفت: مسئله فلسطین و دفاع از مسلمانان آن سرزمین از دغدغه‌های مردم ایران اسلامی بوده و در سال‌های اشغالگری رژیم صهیونیستی، امام خمینی (ره) با درایت خود در نام‌گذاری روز جهانی روز قدس، حمایت از فلسطینیان را به عنوان یک مسئله راهبردی برای نظام جمهوری اسلامی ایران تعیین کرد که ما نیز به آن پایبند هستیم.
حجت الاسلام حسینی به نامه اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) به رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: این نامه نشان دهنده این است که عقیده و مبارزه در مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی به یک عقیده راستین و بخش از پیکره ملت مظلوم فلسطین تبدیل شده است.
وی با بیان اینکه حزب الله و گروه های مقاومت جنبش حماس در رویارویی با رژیم کودک کش اسرائیل تجربه موفقی دارند اظهار کرد: حماس در فلسطین و حزب الله در لبنان از جمله گروه‌ های مقاومت در منطقه هستند که با تأسی از انقلاب ملت ولایتمدار ایران ضربه‌های مهلکی به اعتبار رژیم صهیونیستی در جهان زدند و ماهیت ضدبشری، اشغالگری و جنایتکار آن را بر همگان روشن کردند.
وی افزود: رهبران سایر کشورهای اسلامی ارادت و توجه خاص به تدابیر رهبر فرزانه انقلاب دارند و کفران نعمت است که برخی قلم شان باعث تضعیف جایگاه رهبری شود.
امام جمعه اسدیه با بیان اینکه جامعه نیازمند زنده نگه داشتن یاد و نام شهداست گفت: انقلاب اسلامی ایران مرهون خون بیش از 60 هزار شهید است که در دوران رژیم ستمشاهی به شهادت رسیدند.
وی ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار ادامه داد: طرح تحول نظام سلامت طی یک دو سال اول خوب پیش رفت اما یک سالی است که اعتراضاتی از ناحیه مردم به گوش مسئولان می رسد که باید مسئولان برای حل مشکل این طرح اقدام کنند.

نظر شما

آخرین عناوین