برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
26 دى 1396 - 19:44
کد مطلب: 20868
امام جمعه درمیان گفت: مردم شهرستان درمیان سالیان پیش برای زمین پول پرداخت کرده‌اند اما هنوز تکلیف زمین‌ها مشخص نیست لذا بنیاد مسضعفان باید هرچه سریعتر این مشکل را برطرف کند.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا حسینی ظهر امروز در نشست ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان درمیان با اشاره به اغتشاشات اخیر در برخی شهرها اظهار داشت: طمع به ناحق در برخی از افراد در به وجود آمدن این حوادث و اغتشاشات موثر بوده و دشمن در این میان سوء استفاده کرد وبه نفع خود وارد عمل شد.

وی افزود: مطالبه گری به این روال و در سطح اجتماع کار خوبی نیست زیرا دشمن با تمام توان سعی در به هم زدن امنیت کشور ما دارد.

امام جمعه درمیان تصریح کرد: ناهمگونی خدمات و ناهماهنگی مسئولان باعث نارسایی خدمات در برخی نقاط کشور شده و انتظار می رود بنیاد مستضعفان که یک بنیاد مردمی  و حامی مستضعغان است با هماهنگی مسئولین در رده‌های مختلف شهرستان تصمیمی برای اراضی مردم در این منطقه بگیرند.

حسینی افزود: مردم در این شهرستان مرزی علاوه برهمه مشکلا ت مختلف باید برای زمین هایی که پول داده اند دوندگی کنند و باید یک هماهنگی بین ادارات صورت گیرد و درآمدهای حاصله از تصاحب این زمین‌ها در خود شهرستان هزینه شود.

امام جمعه درمیان با اشاره به حضور گسترده و پرشور ملت بصیر و قدرشناس ایران در تمامی عرصه‌های انقلاب اسلامی افزود:در تمام این حماسه‌های تاریخی حضور مردم و وحدت و اتحادی که داشته‌اند مهم ترین عامل پیروزی بوده ‌و امروز نیز اگر ایران اسلامی به عنوان یک کشور مقتدر در دنیا حرفی برای گفتن دارد به واسطه حضور وپشتیبانی مردم از ولایت است.

حسینی افزود: رویکرد همه ما در برنامه‌های دهه فجر باید یک رویکرد ملی در راستای ایجاد تحکیم وحدت باشد زیرا دهه فجر متعلق به قشر و جناح خاصی نیست همه ما به شهدا بدهکاریم.

امام جمعه اهل سنت درمیان نیز در این جلسه اظهار ذداشت :دهه فجر یادآور حماسه ها و رشادت های شهدا و ایثارگران است که در طول تاریخ انقلاب اسلامی برای تحقق شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی جان خود را نثار کرده اند و وظیفه تمام مردم است تا یاد و خاطره انقلاب را در اذهان زنده نگه دارند.

مولوی سید احمد عبداللهی افزود: با حوادث اخیر که در کشور اتفاق افتاد و دشمنان ابراز شادمانی کردند امسال می طلبد که با حضور پررنگ تری در صحنه باشیم و مردم حامی دولت و ولایت هستند لذا می طلبد که دولت نیز پای کار باشد و در راستای حل مشکلات در شهرستان ها قدم بردارد.

نظر شما

آخرین عناوین