برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
26 دى 1396 - 19:39
کد مطلب: 20867
حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با حمیدرضا احمدپورشهری مدیرشعب پست بانک استان خراسان جنوبی اظهارداشت: خدمات ارائه شده از سوی این بانک درسطح کشور بویژه در مناطق روستائی و محروم مصداق بازر تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال است.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با حمیدرضا احمدپورشهری مدیرشعب پست بانک استان خراسان جنوبی اظهارداشت: خدمات ارائه شده از سوی این بانک درسطح کشور بویژه در مناطق روستائی و محروم مصداق بازر تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال است.

وی در این نشست با اشاره به حضور موفق این بانک در مناطق روستائی، محروم و مرزی بر ضرورت افزایش و تدوام خدمت‌رسانی در راستای اشتغال پایدار و حمایت و کمک مالی به کسب و کارهای خرد به هموطنان بویژه اقشار آسیب‌پذیر برای مهاجرت معکوس تأکید نمود.

همچنین احمدپور شهری در این نشست ضمن قدردانی از حمایت نمایندگان مردم از پست بانک اظهارداشت: این بانک با حمایت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و تلاش های مجموعه در راستای طرح راه اندازی 1000خودپرداز درسطح روستاهای کشور، اقدام به نصب 31 دستگاه خودپرداز (ATM) درمناطق روستائی خراسان جنوبی نمود که موجب رضایت اهالی روستاها شده است.

وی در پایان تداوم این مهم را عاملی در کاهش شکاف دیجیتالی بین شهر و روستا دانست و افزود: در آینده نزدیک تعداد خودپردازهای بیشتری در روستاهای استان به بهره برداری خواهد رسید.

نظر شما

آخرین عناوین