برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
13 بهم 1396 - 21:59
کد مطلب: 20866
وحدت درمیان در نظر دارد پیرو خبر ناگفته های شما به مسئولین در برنامه ای با طرح پرسش و پاسخ با مسئولان مشکلات را در میان گذاشته تا به سوالات مردمی در قالب برنامه ای منسجم پاسخ داده شود.

به گزارش وحدت درمیان،در راستای ایجاد تعامل بین مردم و مسئولان و همچنین رسیدگی بیشتر و بهتر به مسائل و مشکلات مطرح در شهرستان و پاسخگویی مسئولان به مردم عزیز شهرستان درمیان، پایگاه خبری تحلیلی وحدت درمیان در نظر دارد پیرو خبر ناگفته های شما به مسئولین در برنامه ای با طرح پرسش و پاسخ با مسئولان مشکلات را در میان گذاشته تا به سوالات مردمی در قالب برنامه ای منسجم پاسخ داده شود.

 

همچنین جا دارد از مسئولین انتقاد پذیر و مردمی شهرستان درمیان ، که علاوه بر تعامل بالای خبری،به عنوان مسئولان نمونه در پذیرش انتقادهای سازنده بوده و همواره پاسخ های منطقی را به مردم ، خبرنگاران و مخاطبان سایت خبری وحدت درمیان ارائه کرده اند تقدیر و تشکر نماییم.

 

در ادامه با توجه به نظرات زیاد مخاطبین عزیز در خصوص عملکرد شبکه بهداشت و درمان درمیان سوالات مطرح شده مردمی در حوزه این نهادها پرداخته و جواب های مسئولان مربوطه ارائه خواهد گردید.

 

از انجایی که این مسئول مهمان این هفته وحدت درمیان خواهند بود، شهروندان می توانند سوال خود را در حوزه شهری شهرستان درمیان در قسمت نظرات این خبر یا به آی دی تلگرامی @vahdatedarmian درج نمایند.

 

از صبر و حوصله شما سپاسگذاریم

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

همانطور که واضح است نیمی از جمعیت یک جامعه را زنان تشکیل می دهند و عمده مراجعات آنها به پزشک متخصص زنان، زایمان و نازایی است لذا با توجه به مراجعات زیاد در این زمینه و جهت جلوگیری از تردد بانوان به مرکز استان به دلایل ناامنی جاده ها و سایر ملاحظات دینی وشرعی درخواست داریم لااقل چند روز در هفته یک پزشک متخصص زنان و نازایی به بیمارستان اسدیه اختصاص بدهند
متخصصی که در حال حاضر در بیمارستان وجود دارد فقط متخصص زنان است و منظورم متخصص زنان و نازائی می باشد

نظر شما

آخرین عناوین