برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
مسئول نمایندگی صنعت و معدن درمیان خبر داد:
بیش از ۱۲ میلیارد ریال در صنعت درمیان سرمایه گذاری شد
29 آذر 1396 - 13:05
کد مطلب: 20763
مهدی صادقی گفت: با صدور دو فقره پروانه بهره برداری صنعتی از ابتدای سالجاری سرمایه گذاری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۹۰۰میلیون ریال در این شهرستان انجام شد.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت درمیان گفت: با صدور دو فقره پروانه بهره برداری صنعتی از ابتدای سالجاری سرمایه گذاری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۹۰۰میلیون ریال در این شهرستان انجام شد.

مهدی صادقی افزود: این پروانه های بهره برداری در زمینه تولید بتن آماده و آجر فشاری صادر شده است.

وی با اشاره به میزان اشتغال این واحدها افزود: با فعالیت این دو واحد برای ۲۲ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.

صادقی با بیان اینکه در حال حاضرمجموع پروانه‌های بهره‌برداری صنعتی در این شهرستان ۸ فقره است، اظهار داشت: میزان سرمایه‌گذاری در این واحدها بالغ بر ۵هزار و ۳۴۰میلیارد ریال بودهکه زمینه اشتغال برای ۷۶۸ نفر را به طور مستقیم فراهم نموده است.

وی در پایان با اشاره به وجود ناحیه صنعتی با زیرساخت‌های مناسب و همچنین ظرفیت ها وپتانسیل های صنعتی و معدنی شهرستان درمیان از کلیه سرمایه گذاران خصوصا مردم این شهرستان که در سایر شهرستان ها و استان ها ساکن می باشند جهت سرمایه گذاری در این شهرستان و ناحیه صنعتی اسدیه دعوت کرد.

مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیانهمچنین با اشاره به آغازفعالیت کارخانه سیمان باقران از ابتدای سال جاری بر اهمیت بازگشایی ورونق بخشی مجدد بازارچه مرزی میل ۷۳ تاکید کرد.

نظر شما

آخرین عناوین