برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
27 آذر 1396 - 11:34
کد مطلب: 20727
فرماندار درمیان گفت: امسال 13 میلیارد و 382 میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی و سایر منابع به شهرداری اسدیه (مرکز شهرستان) اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان  محمد بشیری زاده روز شنبه در آیین تودیع و معارفه شهردار اسدیه افزود: توجه به مبلمان شهری، توسعه فضاهای سبز، نوسازی معابر و توجه به معماری شهری در ساخت و سازها از مهمترین وظایف شهرداران است که باید به آن پرداخته شود.
وی بیان کرد: در یک شهر اسلامی باید عدالت در تقسیم خدمات شهری، تامین آرامش روحی، عمران، آبادانی و زیبایی محیط زیست و توجه به تمامی ابعاد اخلاقی، فرهنگی و اجتماعی مورد لحاظ قرار گیرد.
وی گفت: برای کسب توفیق و دستیابی شهرداری به اهداف خود باید تمامی اعضای شورای اسلامی شهر در عمل با یکدیگر تفاهم و همدلی داشته و شورای شهر ضمن نظارت بر عملکرد شهرداری، مراقب مصوبات شورا و تطابق آن با قوانین و مقررات در جهت رشد و توسعه شهر باشند.
فرماندار درمیان تعامل تنگاتنگ شورای اسلامی شهر و شهرداری را یکی از مهمترین عوامل موفقیت در عمران شهری دانست و افزود: اعضای شورای پنجم و شهرداری جدید شهر اسدیه بیشتر از گذشته با مردم ارتباط و تعامل در جهت رفع محرومیت ها خواهند داشت.
وی بیان کرد: تکریم ارباب رجوع و رضایتمندی کامل شهروندان مهمترین اولویت کاری همه مدیران دستگاه های اجرایی در شهرستان باشد.
بشیری زاده گفت: امروز وحدت، انسجام و همدلی برادران تشیع و تسنن به واسطه هوشیاری و بصیرت بالای مردم این دیار در اوج قرار دارد و مردم نجیب و آگاه درمیانی دوشادوش خادمان خود، برای توسعه و آبادانی شهرستان از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
در این آیین از زحمات رضا آدینه شهردار سابق تقدیر و افشین عابدینی به عنوان شهردار جدید اسدیه معرفی شد.

نظر شما

آخرین عناوین