برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
24 آذر 1396 - 15:38
کد مطلب: 20681
نایب رئیس شورای شهر اسدیه گفت: مهندس عابدینی تعاملات خوبی با شورا و مدیران استان دارد و می‌تواند مدیری موفق باشد.

غلام سرور هرمزی نایب رئیس شورای شهر اسدیه روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار وحدت درمیان اظهار داشت: شهرداری نهادی اجرایی و بسیار مهم است ، چرا که مدیریت خدمات شهری را برعهده دارد و شهردار لایق می تواند تاثیر خوبی بر روند بهبود خدمات شهری ایجاد نماید. 

 

وی افزود: مهندس عابدینی تعاملات خوبی با شورا و مدیران استان دارد و می‌تواند مدیری موفق باشد.

 

وی تصریح کرد: با توجه به این که شهردار منتخب کارشناس مدیریت امور و برنامه ریزی فرهنگی است، می تواند در پیشبرد مسیر بهبود خدمات شهری ،مدیریت و برنامه ریزی موفق عمل نماید.

 

نایب رئیس شورای شهر اسدیه مهمترین دلایل انتخاب شهردار منتخب را جدی بودن در پیگیری امور با توجه به بررسی سابقه وی در اوقاف و نهاد هایی که خدمت کرده اند؛ متخصص ، متعهد و آگاه بودن به مسائل فرهنگی ،مدیریتی و برنامه ریزی ؛ جوان بودن و داشتن انگیزه ی کافی جهت توسعه شهر و خدمت رسانی به شهروندان؛ آشنا بودن به بحث توسعه کشاورزی و فضای سبز شهر با توجه به داشتن مدرک مهندسی کشاورزی وی می باشد ، که می تواند شهر را با مدیریت شورایی و مدیریت شهروند محور اداره نماید. 

 

وی عنوان کرد: طبیعتا در صورتی که شهردار منتخب بتواند در راستای توسعه شهر و اجرا کردن خواسته های شورا و شهروندان موفق عمل نمایند در طول دوره از ایشان حمایت خواهد شد.

 

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین