برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
20 آذر 1396 - 12:45
کد مطلب: 20656
بشیری زاده:فرمانداری درمیان از همه طرح های اشتغال زایی شهرستان و جوانان خلاق برای ارائه طرح های اشتغال زایی حمایت می‌کند.

به گزاش وحدت درمیان، محمد بشیری‌زاده فرماندار شهرستان درمیان پیرامون مشکل کارخانه یاقوت سرخ قهستان اظهار کرد: همت و اراده مدیر این کارخانه قابل تحسین است.
 
 
وی افزود: شهرستان درمیان ظرفیت ها و نیروی انسانی زیادی برای اشتغال زایی دارد و فرمانداری درمیان از همه طرح های اشتغال زایی شهرستان و جوانان خلاق برای ارائه طرح های اشتغال زایی حمایت می‌کند.
 
 
فرماندار درمیان بیان کرد: فرمانداری درمیان تاکنون همکاری با مسئول کارخانه یاقوت سرخ قهستان داشته و بعد از این هم هر همکاری که نیاز باشد را خواهد داشت و حتی در جلسه ای که در فرمانداری با حضور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرزی درمیان داشته ایم بر راه اندازی مجدد کارخانه یاقوت سرخ قهستان تاکیده شده است.
 
 
بشیری زاده عنوان کرد: برای اعتبار گرفتن مدیر کارخانه یاقوت سرخ قهستان را به استانداری معرفی کرده و پیگیری جدی برای گرفتن اعتبار برای این کارخانه هستیم.
 
 
وی با بیان اینکه متاسفانه همه کارها در شهرستان درمیان منتظر رسیدن اعتبار است، اظهار کرد: امیدواریم به زودی شاهد رسیدن اعتبار برای رفع مشکلات شهرستان از جمله راه‌اندازی مجدد کارخانه یاقوت سرخ قهستان باشیم.
 
 
فرماندار درمیان قول همکاری صددرصدی برای رفع مشکل کارخانه یاقوت سرخ قهستان را داد و گفت: همه هدف من به عنوان فرماندار درمیان رفع مشکلات شهرستان مرزی درمیان است و از همکاری و همراهی با مدیر کارخانه یاقوت سرخ قهستان دریغ نخواهم کرد.
 
 
و اما حرف آخر: مسئولان کشوری، استانی و شهرستان مرزی درمیان، جوانان شهرستان مرزی درمیان همتشان بلند است و اهل کار و تلاش. جوانان خلاق و نیازمند حمایت‌های مالی و اعتباری شهرستان را، هنوز که دیر نشده است دریابید.

نظر شما

آخرین عناوین