برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان :
کشورهای اسلامی در مقابل دشمنان امت واحد باشند
17 آذر 1396 - 01:50
کد مطلب: 20635
محمد فاطمی نسب :کشور هایی که دست دوستی به سوی یهود و اسرائیل دراز می کنند، امروز عامل و بانی این مصیبت ها در جهان اسلام هستند.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان؛ محمد فاطمی نسب، جانشین فرماندهی سپاه شهرستان درمیان در یادواره شهید آبروی کوچه و افتخار محله گفت:دنیای اسلام دچار اختلاف شده اما این مسئله یک مسئله درونی است همه ی امت اسلام باید در مقابل دشمن باید امت واحده باشیم و امروزه متاسفانه به دلیل تفرقه و اختلاف و سوء استفاده ای که دشمنان از مسلمانان کرده است ، اسلام آن جایگاهی را که باید داشته باشد ندارد.
 
وی افزود :خودتان شاهد هستید در تمام دنیا چه ظلم ها و ستم هایی بر مسلمان ها روا شده،  امروزدر فلسطین و میانمار و در نقاط مختلف دنیا خبر های بدی وجود دارد و مسلمان ها در زیر یوق استکبار و ظلم و ستم کافران هستند.

وی اظهار داشت :کشور هایی که دست دوستی به سوی یهود و اسرائیل دراز می کنند و مخفیانه و آشکار با رژیم غاصب و جنایت کار اسرائیل دست دوستی می دهند،  امروز عامل و بانی این مصیبت ها در جهان اسلام هستند.  

وی گفت : امروز سرویس های جاسوسی اسرائیل و انگلیس و آمریکا، برای ما قضیه را بر عکس جلوه می دهند و با اختلاف افکنی و تفرقه اندازی، دنیای اسلام ا را بر سر هم می اندازند.

فاطمی نسب با بیان اینکه ما امروز باید حواسمان جمع باشد گفت: باید بدانیم دنیای استکبار این وحدت و همدلی و این صمیمیت بین مسلمین در ایران را نمی توانند تحمل کنند و با تمام توانشان سعی می کنند که این اختلاف را شعله ور کنند.

وی ادامه داد: امروز حواسمان باید خیلی جمع باشد چه سنی و چه شیعه، باید مواظب حرف زدن ها و قدم هایمان باشیم چون امروزه از هر جریان کوچکی سوء استفاده می کنند، خصوصا در فضای مجازی نباید بزاریم شبکه های آمد نیوز و کلمه و شبکه هایی که با سرویس های دشمن در ارتباط اند در میان ما اختلاف بیندازند.

جانشین ناحیه سپاه شهرستان در پایان افزود: امروز وظیفه شیعه و سنی این است که حواسشان جمع باشد  تا بتوانیم اهداف انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

نظر شما

آخرین عناوین