برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
17 مهر 1396 - 13:31
کد مطلب: 20095
مدیر آموزش و پرورش شهرستان درمیان گفت: 21 آموزشگاه این شهرستان در دوره های مختلف تحصیلی تحت پوشش برنامه تعالی مدیریت مدرسه قرار گرفتند که در ارزیابی های استانی سه آموزشگاه در این شهرستان توانستند رتبه ممتاز را کسب کرده و به مرحله کشوری راه پیدا کنند.

به گزارش وحدت درمیان، روز گذشته نمایندگان وزارت آموزش وپرورش به همراه تعدادی ازکارشناسان اداره کل آموزش وپرورش خراسان جنوبی از سه آموزشگاه ممتاز برنامه تعالی شهرستان مدیریت ارزیابی کشوری، کردند.

 

حسین مهران فر، مدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان، دراین دیدار ضمن خوش آمد گویی به میهمانان به توصیف برنامه تعالی مدیریت مدرسه اشاره کرد وگفت: برنامه تعالی مدیریت مدرسه با تکیه بر سند تحول بنیادین و نگاهی تعالی بخش ، مدرسه محور ، مشارکت جو و کیفیت مدار ضمن تمرکز بر فرآیندهای مدیریتی شرایطی را فرآهم می آورد تا کلیه ی عوامل موثر در مدیریت مدرسه ضمن شناسایی ظرفیت ها و توانایی های داخلی و پیرامونی خود ، با اتخاذ رویکرد برنامه محور نسبت به تعیین اهداف و طراحی برنامه ی عملیاتی مدرسه اقدام کنند.

 

وی افزود: زمینه سازی به منظور ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی مدارس، افزایش انگیزه ی مدیران و دیگر کارکنان برای بهبود عملکرد، توسعه و تقویت مشارکت کارکنان ، دانش آموزان و اولیا در امر راهبری و مدیرت مدرسه ازاهداف این برنامه درشهرستان درمیان است.

 

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان درمیان بیان کرد: 21 آموزشگاه این شهرستان در دوره های مختلف تحصیلی تحت پوشش برنامه تعالی مدیریت مدرسه قرار گرفتند  که در ارزیابی های استانی  سه آموزشگاه در این شهرستان توانستند رتبه ممتاز را کسب کرده و به مرحله کشوری راه پیدا کنند.

 

 مهران فر خاطر نشان کرد: مدارس مجری برنامه تعالی شهرستان درمیان  توانستند باخلق ظرفیت های جدید از طریق مشارکت دانش آموزان در تدوین و اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی، ضمن وسعت بخشی به اندیشه دانش آموزان، بستر های مناسب را برای بروز استعداد ها، تقویت حس مسئولیت پذیری و اعتماد به نفس ، تلفیق اندیشه و عمل و نیز زمینه های اجتماعی شدن و جامعه پذیری آنان را فراهم کرده و با تشکیل تیم تعالی مدرسه و تقسیم کار بین آنها و افزایش کیفیت بخشی به آموزش ، نشاط و سلامتی در مدارس باعث شده که امروز شاهد کسب مقام ممتاز برنامه تعالی مدیریت مدرسه درشهرستان درمیان باشیم.

 

 وی ادامه داد: این موفقیت های حاصل شده درزمینه های مختلف آموزشی مرهون زحمات شایسته کلیه فرهنگیان وهمدلی موجود بین آن ها  است.

 

 انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین