برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
17 مهر 1396 - 13:19
کد مطلب: 20094
با حضور فرماندار درمیان مراسم گرامیداشت رو جهانی کودک و هفته ملی کودکان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان برگزار شد.

به گزارش وحدت درمیان، فرماندار درمیان در این مراسم گفت:  هدف از هفته ملي كودك تأكيد بر لزوم آموزش مسائل فرهنگي از سنين كودكي به نونهالان است كه مي تواند زمينه ساز ارتقاء  فرهنگي و كاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان درميان نيز باشد.

 

محمد بشیری زاده  اظهار کرد: موفقیت فردی و اجتماعی آینده سازان جامعه در گرو رعایت حقوق کودکان و نوجوانان و برنامه ریزی در راستای برنامه های غنی حمایتی و تربیتی برای این قشر از اجتماع است.

 

وی هدفمند سازی آموزش امور فرهنگي و پرهيز از موازي کاري را لازمه تقويت و منسجم کردن خورده فرهنگ هاي موجود در شهرستان درميان دانست.

 

وی اضافه کرد: با توجه به تنوع قومیت ها و فرهنگ های در مناطق مرزي از جمله شهرستان درمیان هرچه در راستای تقويت خورده فرهنگ ها با موازين اسلام ناب و فرهنگ ملي ايراني خود تلاش شود به همان میزان شاهد كاهش ناهنجاري ها  در جامعه خواهيم بود.

 

فرماندار درمیان یاد آور شد: کانون پرورش فکري كودكان و نوجوانان شهرستان درمیان  ضمن شناسايي استعدادها بالقوه  كودكان درمیانی در تربیت و  پرورش آنها مطابق با اصول دینی و اسلامي نقش بی بدیلی دارد.

 

بشیری زاده خطاب به کودکان و نوجوانان  شهرستان اظهار داشت: احترام به قانون، رعایت ادب و اخلاق  و سعی و پشتکار برای تحصیل علم و مهارت وظیفه کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان  ایران اسلامی برای ساختن جامعه ای پیشرفته و سالم است.

نظر شما

آخرین عناوین