برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
15 مهر 1396 - 21:11
کد مطلب: 19956
مسئول نمایندگی صنعت،معدن و تجارت شهرستان درمیان گفت: از ابتدای امسال با تلاش های صورت گرفته برای ۹۳ نفر در شهرستان اشتغال ایجاد شده است.

به گزارش وحدت درمیان، مهدی صادقی،مسئول نمایندگی صنعت،معدن و تجارت شهرستان درمیان، امروز در کارگروه رفع موانع تولید شهرستان ، اظهار کرد: تعداد ۲۳ واحد تولیدی شهرستان درمیان برای دریافت تسهیلات به بانکها معرفی شدند.

 

وی افزود: همچنین سال گذشته ۱۸ واحد تولیدی شهرستان برای دریافت تسهیلات در سامانه بهین یاب ثبت نام کردند که به این واحدها ۱۷ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شد.

 

مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیان بیان کرد: در سال جاری مشکلات و مسائل هفت واحد تولیدی شهرستان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شد.

 

صادقی اذعان کرد: همچنین مشکلات کارخانه سیمان باقران در این کارگروه بررسی شد و برای رونق تولید این کارخانه ۲۰۰میلیارد ریال تسهیلات مصوب شد که تاکنون ۱۲۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

 

وی خاطر نشان کرد: در سال جاری دو طرح صنعتی شامل بتن آماده، تیرچه و بلوکه و کوره آجرپزی با سرمایه گذاری ۱۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال و اشتغال ۲۲نفر در شهرستان راه اندازی شد.

 

مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیان اظهار کرد: از ابتدای امسال با تلاش های صورت گرفته برای ۹۳ نفر در شهرستان اشتغال ایجاد شده است.

 

صادقی با بیان اینکه در سال گذشته منطقه جغرافیای فرش دستباف قهستان در سازمان بین المللی مالکیت فکری ثبت شده است، اظهار کرد: سالانه ۴۰ هزار متر مربع فرش دستباف در شهرستان تولید می شود که نه هزار بافنده در این زمینه فعالیت دارند.

 

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین